• Sabat Sabat


 • کد خبر: 55235
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۲
  در اجتماع امروز طلافروشان یزد در مقابل استانداری مطرح شد؛
  معاون استاندار یزد از به دست آمدن سرنخ‌های جدید از سارقان طلافروشی یزد خبر داد و گفت: پلیس با جدیت در حال پیگیری پرونده است.

  به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز) به نقل از مهر، محمدعلی طالبی، ظهر امروز در اجتماع اعتراض آمیز طلافروشان یزد در مقابل استانداری در مورد امنیت بازار زرگرها اظهار داشت: حادثه دیروز و کشته شدن یک جوان و سرقت مقادیر قابل توجهی طلا از یک طلافروشی در راسته زرگرهای بازار خان نشان داده که شاخص‌های امنیتی بازار ضعیف است.

  وی عنوان کرد: شورای تامین امروز به منظور بررسی وضعیت بازار همچنین رسیدگی به این پرونده در استانداری تشکیل شد و مقرر شد اقدامات لازم برای ارتقا امنیت بازار خان به ویژه در راسته بازار زرگرها انجام شود.

  طالبی، در نظر گرفتن یک پاس دائمی با استفاده از نیروهای توانمند پلیس، نصب دوربین در مکان‌های مشخص و … را از موارد مطرح شده اعلام کرد و افزود: این اقدامات به سرعت در بازار زرگرها اجرایی می شود.

  وی با اشاره به اینکه استان یزد به لحاظ بروز جرائمی نظیر سرقت مسلحانه و شرارت در رتبه های آخر کشور قرار دارد، بیان کرد: حتی یک سرقت نیز برای استانی نظیر یزد زیاد است و تلاش می کنیم رتبه خوب استان یزد در زمینه جرائم این چنینی را حفظ کنیم.

  به گزارش مهر، به دنبال قتل و سرقتی که روز گذشته در بازار طلافروشان یزد اتفاق افتاد، زرگرهای بازار خان یزد امروز اجتماعی چهار ساعته در مقابل استانداری داشتند و خواستار ارتقا امنیت بازار و اهتمام پلیس برای دستگیری هرچه سریع‌تر عاملان این جنایت شدند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/RcwX4

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *