• Sabat Sabat


 • کد خبر: 55759
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۵
  معاون فرماندار اشکذر در جلسه هماهنگی سرشماری نفوس و مسکن:
  معاون فرماندار اشکذر گفت: بحث سرشماری نفوس و مسکن می تواند برای برنامه ریزی و توسعه شهرستان مفید واقع شود، بنابراین باید خانوارها حضور فعال تری در این راستا داشته باشند.

  به گزارش خبرنگار اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، علیرضا ابوالحسنی در نشست هماهنگی برنامه های سرشماری نفوس و مسکن ۹۵ در این شهرستان که با حضور جمعی از مدیران برگزار شد، اظهارداشت: تعامل و همکاری ادارات در بحث سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن۹۵ مورد تاکید مرکز سرشماری کشور است که در این راستا ادارات باید امکانات لازم جهت ثبت نام پرسنل خود را فراهم نمایند.
  وی افزود: از طریق ثبت نام اینترنتی اطلاعات سرشماری بهتر جمع آوری که در نهایت نتیجه بهتری هم در پی خواهد داشت  و همچنین در این راه در وقت و هزینه صرفه جویی نیز خواهد شد.
  معاون فرماندار اشکذر تاکید کرد: شهرستان اشکذر با توجه به زیر ساختها و پتانسیل های موجود باید در بحث ثبت نام اینترنتی نفوس و مسکن۹۵ حضور فعال تری داشته باشد.
  در ادامه نشست هر کدام از مدیران نقطه نظرات خود را پیرامون حضور بیشتر مردم در ثبت نام اینترنتی نفوس و مسکن ۹۵ بیان نمودند.  اشکذر خبر (اشکذر نیوز)- نشست هماهنگی سرشماری نفوس و مسکن 95 اشکذر خبر (اشکذر نیوز)- نشست هماهنگی سرشماری نفوس و مسکن 95 اشکذر خبر (اشکذر نیوز)- نشست هماهنگی سرشماری نفوس و مسکن 95

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/yVNR2

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *