• Telegram


 • کد خبر: 64261
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۲
  رئیس اداره صنعت،معدن وتجارت شهرستان اشکذر اعلام کرد: که هیچ مشکلی برای تامین نان مردم شهرستان در ماه مبارک رمضان وجود ندارد و قیمت انواع نان نیز تغییری نخواهد کرد.

  میثم فلاح در گفتگو با خبرنگار اشکذر خبر اظهار کرد: برای تامین آرد مورد نیاز نانوایی ها و نان برای شهروندان هیچ مشکلی وجود ندارد و قیمت انواع نان نیز همان نرخ قبل بوده و تا کنون تغییری نکرده است.

  وی همچنین درباره ساعت کاری نانوایی ها گفت: در ایام ماه مبارک رمضان همه نانوایی های به مانند قبل فعال هستند و تنها در ساعات ابتدایی صبح به دلیل کم بودن مشتری، میزان پخت نان کاهش می یابد اما از ساعت ۱۴ تا پس از افطار فعال می باشند.

  رئیس اداره صنعت،معدن وتجارت شهرستان اشکذر با تاکید بر اینکه نان قوت غالب مردم است و باید بیش از گذشته در زمینه کیفیت و کمیت نان و محصولی مرغوب و مناسب به مردم تلاش و دغدغه داشته باشیم، بیان داشت:بیش از۵۰ واحد نانوایی در این شهرستان فعالیت دارند.

  وی با اشاره به اینکه هرچند طی دو سال گذشته افزایش قیمت نان نداشتیم ولی با متخلفان این واحدهای صنفی برابر قانون برخورد می‌شود گفت: بازرسین این اداره با هرگونه تخلف از جمله عرضه نان بی کیفیت و یا کم فروشی برخورد خواهد شد.

  فلاح در پایان خاطر نشان کرد:در صورت بروز هرگونه تخلف یا شکایت، مردم می توانند با شماره تلفن ۱۲۴، ویا تلفن۳۲۷۲۷۸۵۰ تماس بگیرند تا به سرعت مورد پیگیری و نتیجه اعلام گردد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/YVKDy

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *