• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 62842
   منتشر کننده: اشکذری
    تاریخ انتشار: یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۹
  گزارش اختصاصی اشکذر خبر/
  یکی از صاحبان منازل مسکن مهر در مصاحبه با اشکذر خبر می گوید بیش از 2 سال است که در ادارات دولتی پاسکاری می شوم.

  حضرت علی (ع)خطاب به مسئولان حکومتی: در وعده‌هایی که به مردم می‌دهید، خلف وعده نکنید

  اشکذر خبر: مسکن مهر اشکذر با ۱۳۰ واحد در حالی ساخته شد که اعمال نظارت دقیقی از زمان گودبرداری تا ساخت آن وجود نداشت و همین موضوع باعث شده هرروز ترکی به ترک های قبلی آن اضافه شود و دیوارها دچار شکستگی‌های زیادی شوند، به حدی که این واحدهای مسکونی دیگر غیرقابل‌سکونت است.

  وقتی عکس یکی از این منازل در کانال تلگرامی اشکذر خبر منتشر شد، از طریق تلگرام در یکی از گروه ها پیامی دریافت کردیم که باعث تاثر ما شد، پرسان پرسان صاحب آن منزل را پیدا کردیم و با وی مصاحبه ای انجام دادیم.

  صاحب منزل مذکور در مصاحبه با خبرنگار ما گفت: این‌جانب جز قشر کم‌درآمد جامعه هستم و نزدیک به ۱۸ سال است که همسرم از دنیا رفته است و منبع درآمدی ندارم و با هزاران امید به آرزوی خانه‌دار شدن اندک درآمد سرمایه خود را صرف خریدن این خانه کردم، ۳ سال این منزل را تحویل گرفتم اما مدتی نگذشت که ترک های این خانه نمایان شد و هر روز ترکی بر ترک های خانه افزوده می شد.

  وی افزود: در اولین پیگیری در سال ۹۳ به فرمانداری اشکذر مراجعه کردم و اکنون بیش از ۲ سال است که در ارگان‌ها و ادارات مختلف اعم از بنیاد مسکن اشکذر، بنیاد مسکن یزد، مسکن و شهرسازی استان، دفتر نماینده مردم یزد و اشکذر و استانداری پیگیر این موضوع بوده و هستم و وعده‌ووعیدهای مسئولان ذکر شده بی‌مهری مضاعفی را بر من وارد کرده است.

  این شهروند اشکذری گلایه می کند که سید محمدرضا سیدحسینی معاون عمرانی استاندار یزد در نیمه اسفند سال ۹۴ در دانشگاه پیام نور و در حضور فرماندار اشکذر و جمعی از مسئولان شهرستان قول مساعدت و پرداخت خسارت ظرف مدت ۲ الی ۳ ماه به این‌جانب آینده داد درحالی‌که نزدیک به یک سال از آن می‌گذرد و هنوز عملا اقدامی صورت نگرفته است.

  این در حالی که  سید حسینی در مصاحبه‌ای از برخورد با مسببین و متخلفین و ناظر پروژه مسکن مهر اشکذر و جایگزین کردن خسارت به زیان دیدگان خبر داده بود که متاسفانه تا به امروز هیچ اقدامی در این راستا صورت نگرفته است.

  وی می گوید: جوکار نماینده سابق مردم یزد و اشکذر نیز قبلا در نامه‌هایی که نزد ایشان برده بودم قول پیگیری و مساعدت و پرداخت خسارت به این‌جانب را داده بود و همچنین ایشان خواستار رسیدگی مسئولان ذی‌ربط به این موضوع بودند.

  صاحب یکی ار منازل مسکونی و جز قشر کم درآمد جامعه نیز هست می گوید: حال که به گفته یکی از کارشناسان فرمانداری اشکذر منزل مسکونی من قابل سکونت نیست، در حال پرداخت اقساط این واحد که مدت ۱۳ سال است هستم و ماهیانه مبلغ ۲۰۰ هزار تومان نزد بانک مسکن پرداخت می کنم که تاکنون دو سال از قسط آن را نیز پرداخت کرده‌ام.

  وی زبان به گلایه می گشاید و می گوید: طعنه ها، زخم زبان ها و توهین های برخی مسئولان را تحمل کردم و حال‌آنکه با تمام پیگیری‌ها جز وعده‌ووعید مسئولان هیچ اقدامی برای رفع مشکل این‌جانب انجام نداده‌اند.

  سخن پایانی نویسنده:

  حال به نظر می رسد اگر هر دولتی بخواهد در طول مدت خدمت خود از تعهدات دولت قبل سر باز زند،‌پس تکلیف مردم چه می شود؛ با مسئولان امر این سخن را داریم که آن چه را برای خود می پسندید برای قشر ضعیف و کم درآمد جامعه نیز بپسندید، اگر فرزندان شما نیز در حال سکونت در این منازل بودند واکنش شما چه بود.

   

   

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/xki3g

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *