• آمار

  • 9,645
  • 575
  • 16,310
  • 929


 • کد خبر: 65663
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۷
  ریس ستاد نماز جمعه اشکذر در گفتگو با اشکذر خبر:
  ریس ستاد نماز جمعه اشکذر به مناسبت پنجم مرداد ماه سال روز اقامه اولین نماز جمعه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در کشور  در مصاحبه با خبرنگار اشکذر خبر افزود: زحمات این عالم فقید فراموش نشدنی است و باید همیشه مدیون خدمات ارزشمند ایشان که برای گسترش نماز جمعه شهر اشکذر تلاش کردند بود.

  ریس ستاد نماز جمعه اشکذر به مناسبت پنجم مرداد ماه سال روز اقامه اولین نماز جمعه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در کشور  در مصاحبه با photo_2016-07-26_23-43-26خبرنگار اشکذر خبر به تاریخ اقامه نماز جمعه در کشور اشاره کرد و افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به دستور امام خمینی(ره) اولین نماز جمعه انقلاب اسلامی توسط آیت الله طالقانی در پنجم مرداد سال ۱۳۵۸ اقامه شد که از آن پس پنجم مرداد را به عنوان روز نماز جمعه معرفی کردند.

  “محمد ابراهیم خلیلیان” نماز جمعه را یک نماز عبادی سیاسی و دشمن شکن توصیف کرد و ادامه داد: میتوان نماز جمعه را محل تجمع امت مسلمان برای یکپارچگی و وحدت دانست.

  وی در ادامه به اقدامات ستاد نماز جمعه اشکذر در یک سال گذشته پرداخت و عنوان کرد: سیاست های ستاد نماز جمعه اشکذر بیشتر به دنبال جوان گرایی و استفاده از نیروی جوانی ،جوانان برای هر چه باشکوه تر برگزار کردن نماز جمعه بوده است که در این راستا سعی شده موذن و مجری هرهفته نماز جمعه را از قشرجوان انتخاب کنیم.

  خلیلیان ایجاد آدینه مهد در کنار مصلای نماز جمعه برای فرزندان نونهال نمازگزاران از دیگر اقدامات ستاد نماز جمعه دانست و خاطر نشان کرد: هر هفته آدینه مهد نماز جمعه پذیرای بیش از ۴۰ نونهال نمازگزاری است که هر هفته به همراه والدین خود به نماز جمعه می آیند.

  رئیس ستاد نماز جمعه اشکذر در پایان از حجت الاسلام و المسلمین حاج کاظم رضوی یادی کرد و افزود: زحمات این عالم فقید فراموش نشدنی است و باید همیشه مدیون خدمات ارزشمند ایشان که برای گسترش نماز جمعه شهر اشکذر تلاش کردند، بود نا گفته نماند پس از رحلت ایشان “حجت الاسلام و المسلمین طالبیان”از تاریخ ۲۶ بهمن سال۱۳۷۱ تا کنون عهده دار امامت جمعه شهر اشکذر هستند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/Ul9lO

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *