• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 60351
   منتشر کننده: حمید سعیدمنش
    تاریخ انتشار: شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۴
  تیم تندیس زارچ، در دیدار با رقیب سنتی خود تیم اشکذر پیروز شد.

  به گزارش اشکذر خبر، امروز از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه ۲۲ بهمن اشکذر، دو تیم فرانتک اشکذر و تندیس زارچ به مصاف هم رفتند که در پایان، نماینده زارچ پیروز میدان بود.

  این بازی در حالی برگزار شد که تیم فرانتک و تندیس به ترتیب در رده های سوم و چهارم جدول بودند و با توجه به باخت تیم صدرنشین لیگ، فرانتک می توانست با پیروزی در این دیدار، امیدوارانه تر به ادامه مسابقات بپردازد.

  در نیمه اول بازی، تیم تندیس از نظر مالکیت توپ برتر از تیم میزبان بود و تنها صحنه قشنگ این دیدار، ضربه هافبک تیم زارچ بود که تیرک دروازه فرانتک را به لرزه انداخت.

  با شروع نیمه دوم، فرانتک اشکذر، لحظاتی تیم برتر میدان بود ولی در دقیقه ۷۰، تیم زارچ صاحب یک موقعیت شد که در محوطه جریمه، با اشتباه و خطای دروازه بان فرانتک، یک ضربه پنالتی برای تیم زارچ بدست آمد که این ضربه توسط سید احمد پورحسینی، بازیکن فصل پیش فرانتک با عکس العمل خوب پورابوالحسنی، دفع شد که در برگشت، پاس پورحسینی و در ادامه بغل پای سید ضیاء افرازه، دیگر بازیکن سابق اشکذر به تک گل تیم زارچ و بازی تبدیل شد.

  در دقیقه ۸۰، تیم تندیس، بار دیگر، صاحب یک موقعیت شد و در حالی که افرازه، در مصاف تک به تک با دروازه بان فرانتک بود، پورابوالحسنی در پشت محوطه جریمه بر روی افرازه مرتکب خطا شد و تنها با یک کارت زرد جریمه شد.

  در دقیقه ۸۶، مدافع تیم زارچ بر روی کریمی، مهاجم تازه وارد فرانتک پنالتی کرد اما ضربه پنالتی توسط دروازه بان زارچ مهار شد.

  بدین ترتیب، تیم فرانتک با این باخت و اختلاف ۸ امتیازی با صدر جدول، باید برای نائب قهرمانی امید بیشتری داشته باشد و دو نماینده بافق برای رسیدن به قهرمانی امیدوارانه تر، مسابقات را ادامه خواهند داد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/b103K

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *