• Sabat Sabat
 • 4386438


 • کد خبر: 711
   منتشر کننده: سردبیر
    تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۶

  تیم ملی تنیس روی میز ایران در مسابقات جهانی فرانسه به نتایج خوبی دست یافت. خصوصا نوشاد عالمیان که تا مراحل پایانی پیش رفت و شگفتی ساز شد.


  به گزارش اشکذر نیوز،محمد زارع پور اشکذری، در گفت‌وگوی با برنا اعلام کرد که این نتایج نوید روزهای خوش را برای پینگ پنگ ایران می‌دهد.

  وی در مورد رقابت‌های جهانی فرانسه گفت: خوشبختانه سطح مسابقات بسیار عالی بود و افتخار پینگ پنگ ایران، یعنی نوشاد عالمیان توانست به جمع ۳۲ پینگ پنگ باز برتر راه پیدا کند. در این رقابت‌ها بانوان ایرانی هم بسیار خوش درخشیدند و موفق شدند در رقابت‌های دو نفره تیم آمریکا را شکست دهند که افتخار بزرگی برای تنیس روی میز و ورزش ایران بود.  در کل تیم آقایان و بانوان ایران که در اردوی مجارستان هم بردهای خوبی به‌دست آورده بودند، با روحیه بالایی در این رقابت‌ها شرکت کردند.

  زارع پور اشکذری در ادامه به تمجید از نوشاد عالمیان پرداخت و افزود: نوشاد در مسابقات جهانی بسیار عالی ظاهر شد و به نایب قهرمان این رقابت‌ها باخت و حذف شد. نوشاد در این رقابت‌ها توانست قهرمان تنیس روی میز فرانسه را در حالی که جو سالن مسابقات، به شدت فرانسوی بود و همه ورزشکار تیم میزبان را تشویق می‌کردند، با نتیجه چهار بر یک شکست دهد که اتفاق بسیار خوبی بود و رئیس فدراسیون جهانی  این نتیجه و نیز پیشرفت‌های جوانان ایران در تنیس روی میز را تبریک گفت. رنکینگ برترین پینگ پنگ بازان جهان طی امروز و فردا اعلام می‌شود و نوشاد که در رده پنجاه و یکم دنیا قرار دارد، با یک صعود بسیار خوب، در رده‌ای بین ۳۵ تا ۴۵ قرار می‌گیرد.

  رئیس فدراسیون تنیس روی میز به کرسی‌هایی که نمایندگان ایران در اجلاس جهانی فدراسیون تنیس روی میز، کسب کردند اشاره کرد و گفت: در انتخابات فدراسیون جهانی که در حاشیه این مسابقات برگزار شد هم موفق ظاهر شدیم. افشین بدیعی مدیر توسعه فدراسیون جهانی، موفق شد با حفظ سمت، برای یک دوره چهار ساله آینده به عضویت هیئت رئیسه این فدراسیون در آید. همچنین شاهرخ شهنازی دیگر نیز به عنوان مشاور مخصوص رئیس فدراسیون جهانی در امور آکادمی‌های المپیک انتخاب شد. بنده هم به عنوان عضو دائم کمیته رسانه فدراسیون جهانی انتخاب شدم. ضمن اینکه هوشنگ بزرگزاده هم به عنوان مشاور مخصوص کمیته پیشکسوتان و خانم لاله صامع نیز به عضویت کمیته علوم و تحقیقات درآمدند.

  زارع پور اشکذری درباره کاپ اهدایی از سوی فدراسیون تنیس روی میز ایران به قهرمان مسابقات جهانی یادآور شد: این جام به عنوان ایران کاپ از سال ۱۹۴۷ تا به حال از سوی فدراسیون ایران در سال‌های فرد میلادی که مسابقات انفرادی برگزار می‌شود، به نفر برتر مسابقات جهانی داده شده است که برای نخستین بار توسط تلویزیون نمایش داده شد. در واقع ایران کاپ یک جام قدیمی و شناخته شده در سطح جهان است و افتخاری بزرگ برای پینگ پنگ ایران محسوب می‌شود.

  رئیس فدراسیون تنیس روی میز در ادامه باز هم به موفقیت‌های این رشته اشاره کرد و اظهار داشت: خوشبختانه بچه‌های ما ثابت کردند که توانایی‌های بسیار زیادی دارند و اگر فعل خواستن را صرف کنند، می‌توانند به موفقیت های بیشتری دست پیدا کنند. ما از حالا به فکر کسب مدال‌های رنگارنگ آسیایی و جهانی هستیم و امیدواریم به زودی به این مهم برسیم.

  زراع پور اشکذری درباره مذاکراتش برای حضور پینگ پنگ بازان ایرانی در لیگ‌های اروپایی افزود: مذاکرات بسیار خوبی در این زمینه صورت گرفت و به نتایج مثبتی رسیدیم که گزارش آن را بعد از نهایی شدن توافقات رسانه‌ای خواهیم کرد.
  گزارش از سعید دهقانی

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/56SP8

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *