• کد خبر: 68311
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۱
  رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یزد برگزاری با شکوه مراسم بزرگداشت یوم الله 13 آبان ماه با توجه به وضعیت فعلی که تهدیدات و یاوه گوی های آمریکا به نظام و ملت بزرگ ایران افزایش یافته را حائز اهمیت دانست و در پاسخ به آن خواستار فراهم کردن زمینه حضور تمام مردم در راهپیمایی این روز شد.

  به گزارش اشکذر خبر ،  حجت الاسلام محمد فخر الدینی در نشست ستاد گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان در شهرستان اشکذر با اشاره به روز ملی استکبار جهانی  اظهار داشت: با توجه به اظهارات سخیف و یاوه گویی های ترامپ و سرمداران امریکا علیه برجام ، سپاه و کشور ایران ، مراسم بزرگداشت یوم الله ۱۳ آبان متفاوت از سالهای گذشته در سراسر کشور  برگزار خواهد شد.

  وی افزود: : سیزدهم آبان به ‌دلیل در بر داشتن سه رویداد مهم تاریخی، از جایگاهی ویژه برخوردار است تبعید حضرت امام خمینی(ره) به ترکیه در سال ۱۳۴۳ توسط رژیم ستمشاهی، به خاک و خون کشیده شدن دانش ­آموزان معترض به دخالت‌های آمریکا در ایران، توسط رژیم شاهنشاهی در سال ۱۳۵۷ و تسخیر لانه­ی جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان مسلمان پیرو خط امام (ره) در سال ۱۳۵۸رویدادهای بزرگی بود که این روز را به یوم الله تبدیل کرد و در اذهان مردم ماندگار شد.

  رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یزد تصریح کرد: با توجه به ادامه دشمنی و کینه‌توزی آمریکا با ملت مسلمان ایران و اقدامات خصمانه دولت جدید و نو محافظه­کار این کشور که با کارشکنی در روند اجرای درست موافقتنامه هسته­ای و تصویب تحریم­های جدید بر علیه ایران، مقابله با منافع ملی ایران و تهدید جمهوری اسلامی را به بهانه و شیوه­های مختلف در دستور کار قرار داده و هر روز نیز بر دامنه اقدامات خصمانه خود علیه انقلاب اسلامی می­افزاید توجه ویژه به  روز ملی مبارزه با استکبار جهانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

  دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر هم با بیان اینکه  یوم الله ۱۳ آبان نماد تقویت روحیه استکبار ستیزی ایران است خاطر نشان کرد:  تقویت روحیه استکبار ستیزی ملت ایران به عنوان یکی از ارزش های والای گفتمان و اندیشه  اسلامی ایران از طریق برگزاری با شکوه مراسم راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان  یکی از رویکردهای مهم  برنامه های این روز است.

  وی رویکرد دیگر آن را ارتقا آگاهی و شناخت مردم به ویژه نسل جوان نسبت به توطئه های خسمانه امریکا در مقابله با اتقلاب اسلامی به ویژه سیاست های جدید این کشور در مقابل جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد.

  حجت الاسلام  محمد پور قیومی تبیین چرایی شعار استراتژیک و مهم مرگ بر آمریکا برای عموم مردم به ویژه دانش آموزان و دانشجویان را هدف دیگر برنامه های یوم الله ۱۳ آبان بیان کرد.

  وی آگاهی بخشی در خصوص اقدام ها و جنایت های امریکا در منطقه به ویژه بحران آفرینی در کشورهای مسلمان ، تجلیل از دانش آموزان و دانشجویان به عنوان پیشگامان حرکتهای انقلابی در رخدادهای یوم الله ۱۳ آبان و نیزتبیین اندیشه های حضرت امام راحل ( ره ) و مقام معظم رهبری در مورد ماهیت سودجویانه آمریکا در جبهه جهانی استکبار را از جمله رویکردها  و اهداف دیگر برنامه های یوم الله سیزده آبان  عنوان کرد.

  در پایان این نشست مسیر راهپیمایی سیزده آبان در شهر اشکذر از میدان بسیج اشکذر تا مسجد الرضا و زمان حرکت ساعت ۹:۳۰ صبح تعیین شد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/sYdkk

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *