• کد خبر: 69465
   منتشر کننده: محسن بیداری
    تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۸
  سرمربی تیم فرانتک اشکذر :
  تیم‌های فرانتک اشکذر و تندیس زارچ در چارچوب هفته دوم از دور برگشت لیگ استان یزد فردا (جمعه) از ساعت 14 در ورزشگاه 22بهمن اشکذر رو در روی هم قرار می گیرند، سرمربی و کاپیتان فرانتک اشکذر در مصاحبه قبل از بازی اظهار کردند: بومی بودن، تعصب و غیرت بازیکنان اشکذر روحیه دوچندان به تیم داده است.
  اشکذر خبر: تیم‌های فرانتک اشکذر و تندیس زارچ در چارچوب هفته دوم از دور برگشت لیگ استان یزد فردا (جمعه) از ساعت ۱۴ در ورزشگاه ۲۲بهمن اشکذر رو در روی هم قرار می گیرند؛ سرمربی و کاپیتان فرانتک اشکذر در مصاحبه قبل از بازی  اظهار کردند: تجربه، تعصب و غیرت بازیکنان اشکذر روحیه دوچندان به تیم داده است.
  جواد لائح ( سرمربی ) و سیدمحسن افرازه (کاپیتان) بربومی بودن تیم تأکید زیادی داشتند و هردو بر این باورند که امسال از تیمی یک دست ،هماهنگ و با تعصبی برخوردار هستند.

  *بازیکنانم به کم کاری فکر هم نمی‌کنند

  جواد لائح ادامه داد: این بزرگترین بازی برای ما است و بی‌صبرانه منتظریم، می‌دانیم این بازی برای هوادارانمان چقدر مهم است و نتیجه آن برخی اوقات از قهرمانی بیشتر است. هیچ ارتباطی به شرایط تیم در جدول ندارد و به تصمیم بازیکنان، تصمیم جمعی و روح تیمی مربوط است. از همه مهم‌تر این که بازیکنانمان لحظه‌ای به ذهنشان خطور نمی‌دهند که کم‌کاری کنند به دنبال شاد کردن دل هواداران هستند.

  *این که چند گل بزنیم مهم نیست

  سیدمحسن افرازه،کاپیتان تیم فرانتک اشکذر در پاسخ به این سوال که آیا می‌توان یک بازی هجومی را از فرانتک شاهد بود، گفت: تمام بازیکنان سالم هستند و طبیعتا فقط به برد فکر می‌کنیم، «برد، برد و فقط برد» در این بازی انگیزه خیلی زیاد است و فردا باید قلب‌ها داغ و ذهن و مغز متمرکز باشد. تعداد گل برای ما مهم نیست و فقط برد برای ما مهم است.

  *روی غیرت و تجربه بازیکنان حساب کرده‌ام

  جوا لائح درباره تمرکز بازیکنانش در این دیدار تصریح کرد: ما مدام روی تمرکز بازیکنان کار می‌کنیم. انگیزه و هیجان در این دیدار بین بازیکنان و هواداران زیاد است. من روی غیرت و تجربه بازکنان حساب کرده‌ام و مطمئنم که بازی زیبایی خواهد شد .
  در پایان سرمربی و کاپیتان تیم فرانتک اشکذر از هواداران خود خواستند تا به ورزشگاه بیایند و تیم را مورد تشویق قرار بدهند تا بازیکنان با انرژی بیشتری بازی کنند .
  گفتنی است این بازی فردا (جمعه) ساعت ۱۴ بین تیم های فرانتک اشکذر و تندیس زارچ در ورزشگاه ۲۲ بهمن اشکذر برگزار خواهد شد .
  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/sNomd

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *