• Sabat Sabat


 • کد خبر: 66303
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۹
  با حضور فرماندار اشکذر؛

  به گزارش اشکذرخبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ همگام با سراسر کشور و در نشستی مراسم تحلیف، شروع به کار و انتخاب روسای شورای اسلامی شهرهای اشکذر و خضرآباد با حضور فرماندار اشکذر برگزار و “محمدعلی دلشب ” و ” علی‌اکبر تقی زاده “به‌عنوان روسای شوراهای اسلامی شهرهای اشکذر و خضرآباد معرفی شدند.

  فرماندار اشکذر در این نشست صدق نیت و خدمت به خلق را بهترین هدیه اعضای شوراها به مردم عنوان کرد و افزود: ضروری است اعضای شوراها نیز با اشرافیت به قوانین، بهره‌گیری از نظرات متخصصین و نیز همکاری و تعامل با دولت زمینه شکوفایی و توسعه روزافزون مناطق خود را فراهم نمایند.

  محمدعلی شاه‌حسینی بابیان اینکه شوراهای شهرها نیز باید مسئولین شهرستان را در افزایش انسجام و وحدت مناطق مختلف همراهی نمایند بر ضرورت توزیع متوازن و متناسب اعتبارات در نقاط مختلف و حضور مستمر در محلات تأکید کرد.

  وی با تشریح بخشی از اقدامات انجام‌شده در شهرستان به‌ویژه طی سال‌های اخیر تصریح نمود: دولت تدبیر و امید با تدوین منشور حقوق شهروندی بر لزوم آگاهی و اطلاع مردم و نمایندگان آن‌ها از سیاست‌های کلی دولت تأکید دارد و این مهم باید در شهرستان اشکذر توسط شوراها و با همکاری یکدیگر انجام شود.

  در این نشست اعضای شورای اسلامی شهرها نیز نقطه نظرات خود را در خصوص اهمیت و ضرورت خدمت‌رسانی به مردم ابراز داشتند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/43pOC

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *