کد خبر: 83269
  منتشر کننده: مصطفی خاکساری
   تاریخ انتشار: جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۶
خطیب نماز جمعه اشکذر:
امام جمعه اشکذر با بیان اهمیت نماز جمعه و فهم اشتباه دین برخی از مومنین، خاطر نشان کرد: نماز جمعه از نماز عید قربان و یا نماز فطر مهمتر است ولی ما شاهد آن هستیم که دو نماز قربان و فطر از نماز های جمعه شلوغتر می شود.

به گزارش اشکذر خبر، خطیب نماز جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه با عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام باقرالعلوم علیه السلام به نزدیکی عید قربان اشاره کرد و گفت: نماز عید قربان در شهر اشکذر همانند سال های گذشته صبح دوشنبه در محل دانشگاه آزاد اشکذر برگزار می شود که شایسته است مومنین در این نماز باشکوه شرکت کنند.

امام جمعه اشکذر محمد رضا طالبیان

حجت الاسلام محمد رضا طالبیان با بیان فضیلت روز عرفه و دعای آن، افزود: روز عرفه روزیست که خدا در های آسمان ها را برای بخشش بندگان باز می کند و دعای عرفه یک عبادت عالی در این روز است، در شهر اشکذر نیز بعد از ظهر یکشنبه در محل حسینیه شهدا برگزار می شود و شایسته است مردم این روز را قدر بدانند و شرکت کنند.

طالبیان با بیان اهمیت نماز جمعه و فهم اشتباه دین در برخی از مومنین، خاطر نشان کرد: نماز جمعه از نماز عید قربان و یا نماز فطر مهمتر است ولی ما شاهد آن هستیم که دو نماز قربان و فطر از نماز های جمعه شلوغتر می شود که جا دارد مومنین به نماز جمعه توجه بیشتری داشته باشند چون بر مومنین لازم است حداقل هفته ای یک بار از مسائل روز جامعه مطلع شوند.

امام جمعه اشکذر در بخش دیگری از خطبه خود به بخشی از گام دوم انقلاب اشاره کرد و اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب، شعار های انقلاب اسلامی ایران را جدا از دیگر انقلاب ها دانستند، زیرا شعار های انقلاب بر گرفته است دین و فطرت است که هر انسانی بدون تعصب آن را می پسندد و چیزی که از فطرت برآمد کهنه شدنی نیست.

لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/ergjN

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *