• آمار

  • 1,617
  • 134
  • 12,367
  • 714


 • کد خبر: 67721
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۳
  معاون فرماندار اشکذر:
  معاون فرماندار اشکذر گفت: روز جهانی و هفته ملی کودک فرصتی ارزشمند برای جلب توجه افکار عمومی به اهمیت دوران کودکی ، نیازها و خواسته های کودکان امروز است.

  به گزارش اشکذر خبر، علیرضا ابوالحسنی در نشست هماهنگی و برنامه ریزی فعالیت های روز جهانی و هفته ملی کودک  با اشاره به تقارن زمانی ایام ماه محرم و هفته‌ ملی کودک گفت: نهادینه‌کردن ارزش‌های تربیتی و انسان‌ساز عاشورای حسینی از اولویت‌های متولیان حوزه کودک و نوجوان باشد  و از این رو فعالیت‌های این هفته با رویکرد «آموزه‌های عاشورایی» برگزار شود.

  وی خاطر نشان کرد: کودکان برکت زندگی وسرمایه های آینده جامعه هستند که باید توجه بیشتری به این قشر آسیب پذیر جامعه از سوی مسوولان صورت گیرد.

  معاون فرماندار اشکذر یاد آور شد: برای رشد و نمود کودک نیازهایی لازم است که وظیفه مسوولان است که به این نیازهای  توجه ویژه داشته باشند ودر راستای آن با برنامه ریزی های مناسب اقدام نمایند.   

  وی تصریح نمود:  بزهکاری در کودکان نکته قابل توجهی است که باید مورد توجه تمامی  مسوولان  قرار گیرد و در راستای رفع آن برنامه ریزی های خاصی  از سوی آنها صورت گیرد.  

  ابوالحسنی  افزود: بحث کودک آزادی موضوع دیگری است که باید در دستور کار دولت قرار گیرد و برنامه های خاصی را برای رفع آن درنظر بگیرد.

  وی ضمن بیان اینکه خانواده ها نقش اصلی در پرورش و شکل گیری شخصیت کودک دارند گفت: یکی از راههایی که منجر به شخصیت دادن به کودکان  می شود بازی والدین با کودکان است ، بنابراین باید برنامه ریزی های لازم برای براگزاری یک برنامه کلی دراین راستا در شهرستان صورت گیرد .

  وی تصریح نمود:  مهر ورزی  و نحوه محبت کردن عامل بالندگی کودکان است که باید در برنامه های هفته مذکور مورد توجه قرار گرفته شود.  

  ابوالحسنی یاد آور شد : ما به عنوان مسوولان شهرستان باید دیده های خود را به بهانه این روز ، خوب بگشاییم و برای انسان های کوچک حتی اگر کار کوچکی هم هست انجام دهیم.

   

   

   

   

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/KeewO

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *