• yazdtci


 • کد خبر: 68404
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۲
  فرمانده انتظامی شهرستان اشکذر گفت: ماموران پلیس آگاهی این شهرستان، رمال و فالگیری را که از 15 نفر از شهروندان 800 میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود دستگیر کردند.

  به گزارش اشکذرخبر ،سرهنگ “حسین ثقفی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: با توجه به شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی ۵۶ ساله به بهانه فالگیری و رفع مشکلات زندگی اقدام به کلاهبرداری از آنها کرده بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

  وی افزود: ماموران پلیس آگاهی پس از هماهنگی با مقامات قضائی، تحقیقات خود را در محل زندگی این فرد آغاز کرده و متوجه شدند که او با استفاده از ساده لوحی برخی از افراد اقدام به رواج خرافه گرایی، رمالی و فال گیری کرده و از این طریق برای خود کسب درآمد می کند.

  فرمانده انتظامی شهرستان اشکذر ضمن اشاره به دستگیری متهم و انتقال وی به اداره پلیس گفت: متهم در بازجویی های انجام شده به کلاهبرداری ۸۰۰ میلیون ریالی از ۱۵ نفر از مراجعانش اعتراف کرد.

  به گفته ثقفی این فرد با رواج فرهنگ خرافه گرایی و از طریق فریب شهروندان به بهانه های رفع بیماری، گرفتاری های مالی، مشکلات خانوادگی، بخت گشایی و … کلاهبرداری و کسب درآمد می کرده است.

  فرمانده انتظامی شهرستان اشکذر با بیان اینکه متهم با دستور قاضی پرونده روانه ندامتگاه مرکزی یزد شد خاطرنشان کرد: تحقیقات برای شناسایی شکات احتمالی ادامه دارد.

  وی به شهروندان توصیه کرد: افراد رمال و فالگیر هیچ کمکی برای رفع مشکلات، بیماری ها و گرفتاری های خانواده ها نکرده و هدف آنها کسب درآمد از طریق فریب شهروندان است.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/MLJY0

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *