• کد خبر: 62091
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۰
  رئیس پلیس راه یزد:
  رییس پلیس راه استان یزد از ممنوعیت رفت و آمد وسایل نقلیه سنگین و کامیون ها در مسیر های منتهی به مناطق ییلاقی استان تا پایان تعطیلات خبر داد.

  به گزارش اشکذر خبر ،سرهنگ احمد مظفری افزود: رفت و آمد کامیون ها در مسیرهای منتهی به تمامی مناطق ییلاقی استان بخصوص در شهرستان های تفت و مهریز ممنوع است.
  وی علت منموعیت رفت وآمد کامیون ها را در این مسیرها بخاطر حجم زیاد تردد وسایل نقلیه سواری و جلوگیری از بروز هرگونه حادثه احتمالی در طول تعطیلات امسال ذکر کرد .
  رییس پلیس راه استان یزد گفت: نیروهای پلیس راه در ابتدای این مسیرها مستقر هستند و با رانندگان متخلف که به قانون بی توجه باشند طبق مقررات برخورد جدی خواهند داشت .
  مظفری خاطر نشان کرد: ممنوعیت رفت و آمد انواع کامیون ها در محورها و جاده های اصلی و فرعی منتهی به ییلاقات استان یزد از امروز تا یکشنبه شب ۱۳ فروردین ماه است .
  وی با اشاره به اینکه در روزهای تعطیل رفت و آمد به مناطق ییلاقی استان و بخصوص شهرستان های تفت و مهریز افزایش می یابد بر رعایت کامل مقررات توسط رانندگان تاکید نمود .
  این مسوول بر حضور پلیس و گشت های محسوس و نامحسوس در تمامی محورها و جاده های ارتباطی استان خبر داد که با اشرافیت کامل وظایف خود را انجام می دهند .
  مظفری با اشاره به اینکه حجم زیادی از تصادفات در سطح استان یزد بخاطر بی توجهی موتورسوران است از آنها خواست تا حتما از کلاه امینی استفاده کنند .
  مسیر های منتهی به مناطق ییلاقی تفت و مهریز و بویژه مناطق خوش آب و هوای ده بالا، طزرجان، سانیج، درگاهان و چشمه تامهر در تفت و چشمه غربالبیز و روستاهای ییلاقی تابعه آن و دهستان میانکوه مهریز همواره شاهد خیل حضور مردم و مسافران است.
  منبع: ایرنا

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/ZgJ63

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *