• Sabat


 • کد خبر: 61084
   منتشر کننده: اشکذری
    تاریخ انتشار: چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۷
  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر:
  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر از برگزاری رزمایش الی بیت‌المقدس پنجم و ششم اسفندماه در شهرستان اشکذر خبر داد.

  به گزارش خبرنگار اشکذر خبر، سرهنگ پاسدار سید اسدالله امامی در جلسه ستاد برگزاری رزمایش الی بیت‌المقدس، با اشاره به برگزاری رزمایش الی بیت‌المقدس در این شهرستان اظهار داشت: امروز یکی از راهبردهای اساسی دشمنان قسم‌خورده انقلاب اسلامی برای گسترش سلطه و سیطره در کشورهای دنیا، کاربرد گزینه نظامی چه در حرف و در عمل بوده است.

  وی بیان کرد: یکی از نیروهای مسلح مقتدر، گردان‌های بیت‌المقدس بوده که از بارزترین وظایف آنان می‌توان به دفاع سرزمینی اشاره کرد که هرگاه خطری کشور ما را تهدید کرد وارد صحنه شده و اقدامات لازم را به‌جا و بهنگام با توجه به مأموریتی که به آنان داده می‌شود انجام دهند.

  امامی یادآور شد: به همین منظور برای حفظ و هماهنگی و وحدت رویه گردان‌های رزم و عملیات و به جهت حفظ و آمادگی جسمانی و ایجاد بستری مناسب جهت حضوری موفق و هماهنگ برای بسیجیان گردان‌های بیت‌المقدس، مأموریت اجرای رزمایش الی بیت‌المقدس سپاه اشکذر، پنجم و ششم اسفندماه ۹۵ در منطقه حاجی‌آباد به استعداد دو گردان متشکل از بسیجیان غیور و سلحشور از حوزه‌های مقاومت صاحب‌الزمان و خاتم‌الانبیاء به مدت دو روز با اجرای برنامه‌های متنوع برپا خواهد شد.

  فرمانده سپاه اشکذر افزود: پیام این رزمایش عملیات تاخیری، کمین و ضد کمین، پدافند دورادور، دفاع از کوی و برزن، مقابله با ناآرامی و امدادونجات است.

  وی در پایان اضافه کرد: گزینه‌های روی میزی که دولتمردان آمریکا و قدرت‌های پوشالی دنیا از آن سخن می‌گویند، پاسخش امروز در اینجا و در نمایش قدرت رزمی و عملیاتی نیروی بسیج است.

   

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/3UqpP

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *