• کد خبر: 71154
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: جمعه 27 بهمن 1396 - 19:42
  رئیس ستاد نماز جمعه اشکذر در مصاحبه با خبرنگار اشکذر خبر/
  رئیس ستاد نماز جمعه اشکذر افزود: حجت الاسلام والمسلمین طالبیان اولین نماز جمعه خود را ۲۶ بهمن سال۱۳۷۱ در مکان مسجد الرضای اشکذر اقامه نمود.

  رئیس ستاد نماز جمعه اشکذر در مصاحبه با خبر نگار اشکذر خبر  به مناسبت ۲۶ بهمن ماه سال روز اولین اقامه نماز جمعه “حجت الاسلام والمسلمین محمد رضا طالبیان” در شهر اشکذر، گفت photo_2016-07-26_23-43-26: اوایل انقلاب اولین نماز جمعه در شهرستان اشکذر توسط حجت الاسلام و المسلمین حاج کاظم رضوی در مرکز شهرستان اقامه شد.

  “محمد ابراهیم خلیلیان” ادامه داد: پس از رحلت حجت الاسلام و المسلمین حاج کاظم رضوی امام جمعه فقید اشکذر وقفه ۴ ساله ای در اقامه نماز جمعه اشکذر رخ داد که با پیگیری های علمای و مردم اشکذر “حجت الاسلام والمسلمین محمد رضا طالبیان” به عنوان امام جمعه این شهر منصوب گردید.

  وی ادامه داد: طالبیان اولین نماز جمعه خود را ۲۶ بهمن سال۱۳۷۱ در مکان مسجد الرضای اشکذر اقامه نمود که از همان ابتدا، نماز جمعه با حضور گسترده مردم اشکذر همراه بوده است و اکنون که ۲۵ سال از اولین اقامه نماز جمعه حجت الاسلام طالبیان در اشکذر میگذرد باز هم  شاهد شرکت پر شور مشتاقان این نماز عبادی،سیاسی هستیم.
  رئیس ستاد نماز جمعه اشکذر در پاسخ به این سوال که چه اقداماتی در مدتی که این سمت را برعهده داشتید انجام داده اید گفت: تعغیر مکان نماز جمعه به مصلای بزرگ شهر, راه اندازی سرویس ایاب و ذهاب برای نمازگزاران در سطح شهر از جمله اقدامات عمده ای است که در این ستاد انجام  شده است.

  وی افزود: ایجاد آدینه مهد در کنار مصلای نماز جمعه برای فرزندان نونهال نمازگزاران از دیگر اقداماتی بود که ستاد نماز جمعه با همکاری اداره بهزیستی اشکذر انجام داده است.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/u3e8N

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *