• yazdtci


 • کد خبر: 68904
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۶
  امام جمعه رستاق:
  امام جمعه رستاق در همایش دیدار بسیجیان شهرستان اشکذر با ائمه جمعه عنوان کرد: بسیج باید یک جایگاه و پایگاه فرهنگی برای گسترش تفکرات نوجوانان و کشف استعداد های این افراد باشد.

  به گزارش اشکذر خبر، همایش دیدار بسیجیان شهرستان اشکذر با ائمه جمعه در کانون خاتم الانبیاء اشکذر برگزار شد.
  امام جمعه رستاق در این دیدار بسیج را شجره طیبه دانست و افزود: نهال این شجره طیبه در زمان انقلاب گذاشته شده است که اکنون آن نهال تبدیل به درخت تنومندی شده است که رو در روی ظالمان ایستاده است.
  “حجت الاسلام و المسلمین دلاوری” راه پیروزی به دشمنان را تشکیل بسیج مردمی دانست و ادامه داد: راه پیروزی بر دشمنان تشکیل بسیج مردمی به خصوص بسیج دانش آموزان است چون همین دانش آموزان هستند که فردای بسیج را میسازند و آن را رهبری میکنند.
  امام جمعه رستاق افزود: بسیج وظیفه دارد نیرو های ارزشی را فارغ از حزب و گروه های مختلف برای پیشبرد برنامه های خود جذب کند.
  دلاوری عنوان کرد: بسیج باید یک جایگاه و پایگاه فرهنگی برای گسترش تفکرات نوجوانان و کشف استعداد های این افراد باشد.
  وی در ادامه به حضور پر رنگ بسیجیان در عرصه جبهه و جنگ اشاره کرد و گفت: هم چنان که رهبری فرمودند باید بسیج را به کشور های دیگر نیز صادر کنیم و اکنون شاهد این موضوع در دیگر کشور ها هستیم بطوری که خبر های فتح و پیروزی را در کشور های همسایه به گوش میخورد.
  دلاوری در پایان سخنان خود به حضور زنان در عرصه بسیج اشاره کرد و افزود: زنان باید همچون زمان جبهه و جنگ که با حضور خود در پشت جبهه ها با کمک رسانی باعث فتح و پیروزی بودند هم اکنون نیز با حضور خود نقشه های دشمن را در عرصه جنگ نرم نیز خنثی کنند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/xmVCe

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *