• yazdtci


 • کد خبر: 32735
   منتشر کننده: مهدی دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۳
  رئیس مرکز فنی حرفه ای شهرستان اشکذر خبر داد:
  رئیس مرکز فنی حرفه ای شهرستان اشکذر از راه اندازی و تجهیز 10 رشته جدید در 6 ماهه دوم سال در فنی و حرفه ای شهرستان اشکذر خبر داد.

  فصاحت رئیس مرکز فنی حرفه ای شهرستان اشکذر

  به گزارش اشکذر نیوز، مجید فصاحت رئیس مرکز فنی حرفه ای شهرستان اشکذر در مصاحبه با اشکذر نیوز اظهار داشت : عملکرد فنی و حرفه ای شهرستان اشکذر، ۲۷۴ هزار نفر ساعت در ۶ ماهه اول بوده در صورتی که تعهدی که داشتیم ۱۸۶ هزار ساعت بوده است، و با توجه به عملکرد مناسبی که فنی و حرفه ای شهرستان داشته است ۱۵۵ هزار نفر ساعت نیز توانستیم به عملکرمان اضافه کنیم و تعهد مازاد از استان بگیریم که تعهد ما در سال ۳۳۴ هزار ساعت شده است.

  فصاحت افزود: این تعهد مازاد برای شهرستان در زمینه آموزشهای فنی و حرفه ای رشد و شکوفایی به همراه خواهد داشت و زمینه جذب بودجه مناسب را فراهم می کند.

  وی از کسب رتبه اول اعتبار سنجی در کشور و مقام دوم اشتغال زایی در استان یزد توسط فنی و حرفه ای شهرستان اشکذر خبر داد.

  رئیس مرکز فنی حرفه ای شهرستان اشکذر همچنین بیان کرد: در ۶ ماهه دوم سال پیش بینی شده ۱۰ رشته جدید شامل ماساژور ، تابلو فرش ترک ، کاربر ورد ،کاربر اندروید ، کاربر تبلت، روش تحقیق در شبکه های اجتماعی، مهارتهای زندگی آنلاین ، کاربر شبکه اینترنت، تقویت مهارتهای هوش حرکتی و برای معلو لین و کودکان استثایی تابلو فرش، بافتنی دو میل، عروسک سازی در این مرکز در فنی و حرفه ای راه اندازی و تجهیز شود.

  گفتنی است علاقه مندان به شرکت در این دوره ها می توان به فنی حرفه ای شهرستان اشکذر مراجعه و یا از طریق پایگاه اینترنتی advari.irantvto.ir ثبت نام نمایند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/jylH5

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *