• yazdtci


 • کد خبر: 77564
   منتشر کننده: اشکذری
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۲
  مدیرعامل موسسه حامیان حیات پاک اشکذر خبر داد
  مدیرعامل موسسه حامیان حیات پاک اشکذر از راه‌اندازی سایت اطلاع‌رسانی این موسسه خبر داد.

  محمدحسن طالبیان با اعلام این خبر افزود: این سایت با هدف اطلاع‌رسانی به جامعه مخاطب هدف، رسانه‌ها و مردم و عضوگیری راه‌اندازی شده است.

  وی با اشاره به این‌که ثبت‌نام علاقه‌مندان به عضویت در این موسسه نیز از طریق این سایت امکان‌پذیر است، بیان کرد: آدرس اینترنتی این پایگاه اطلاع‌رسانی www.hhpa.ir و شامل بخش‌های اخبار، یادداشت، مقالات و تصاویر است.

  طالبیان در ادامه با بیان این آخرین جلسه اعضای هیئت‌مدیره این موسسه هفته گذشته برگزار شد؛ تصریح کرد: در این جلسه گزارش عملکرد موسسه از آغاز تاسیس توسط مدیرعامل ارائه شد که مهم‌ترین آن جلسه اعضای هیئت‌مدیره با امام‌جمعه، فرماندار و دادستان شهرستان اشکذر و مدیرکل محیط‌زیست استان، اخذ پروانه تاسیس از فرمانداری و پیگیری مکان‌یابی دفن زباله در جاده طبس بود.

  وی همچنین اظهار کرد: عضوگیری موسسه از طریق سایت، مکاتبه و پیگیری راه‌اندازی اداره محیط‌زیست، راهکارهای جذب بودجه، جلسه با مدیرعامل آب منطقه‌ای یزد، سرپرست استانداری یزد و مدیران فولاد آلیاژی اشکذر، پیگیری تعهدات فولاد یزد یک به شورای تامین استان، برگزاری شب‌شعر و نشست‌ها با موضوع محیط‌زیست ، مکاتبه با ادارات آموزش‌وپرورش و دانشگاه‌ها برای آموزش، بازدید از صنایع آلاینده از مصوبات این جلسه بود.

   

   

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/dYtfg

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *