• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 30191
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳ - ۲۳:۵۴
  امام جمعه اشکذر:
  امام جمعه اشکذر گفت: از جمله راهکارهای مبارزه با رژیم غاصب صهیونیستی تدوام بخشیدن به انتفاضه و مقاومت است

  امام جمعه اشکذر

  به گزارش اشکذر نیوز به نقل از نسیم صادق، امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه اشکذر با اشاره به جنایات اخیر رژیم غاصب صهیونیسمی اظهار داشت: صهیونیست‌ها با جنایاتشان در غزه خوی حیوانی خود را دوباره نمایان کردند.

  حجت الاسلام والمسلمین طالبیان امام جمعه اشکذر با اشاره به آیه های قرآن کریم در خصوص مقابله با کفار گفت: در قران تاکید شده است که با تمام امکانات خود در برابر کفار مقابله کنید.

  وی با بیان اینکه انسان مومن و معتقد به خدا می بایست در برابر ظالمان قیام کند، افزود: در قرآن نهی شده است که انسان مومنی به سوی مومنان برود و آتش عذاب خداوند گریبان گیرش می شود.

  حجت الاسلام طالبیان رژیم صهیونیستی را رژیمی نامشروع نامید و افزود: ما به عنوان مسلمان در درجه اول وظیفه مبارزه با آنان را داریم و هم سایر مسلمین را نسبت به خطر با آنان آگاه کنیم.

  وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری تصریح کرد: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری راه حل مسئله فلسطین انتخاب نظام حاکم توسط فلسطینیان و نابودی این رژیم است.

  امام جمعه اشکذر با اشاره به بنیان گذاری روز قدس توسط امام خمینی (ره) افزود: با توجه به این‌که قضیه فلسطین نخستین دغدغه امام خمینی (ره) درباره جهان اسلام بود پس از پیروزی انقلاب اسلامی به صورت برجسته رسمیت یافت.

  .وی ادامه داد: در واقع امام راحل با این کار موضع رسمی و عملی جمهوری اسلامی ایران را در قبال رژیم صهیونیستی و قضیه فلسطین اعلام کرد

  امام جمعه اشکذر گفت: از جمله راهکارهای مبارزه با رژیم غاصب صهیونیستی تدوام بخشیدن به انتفاضه و مقاومت است

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/7fq6w

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *