• کد خبر: 30146
   منتشر کننده: سردبیر
    تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۸:۵۹
  پیام فرماندار شهرستان به مناسبت روز جهانی قدس؛
  در بخشی از این بیانیه آمده است: راهپيمايي روز قدس محملي از اميد وبارقه اي از شور ومقاومت را در دل آزادگان وحق طلبان فلسطيني وسراسر جهان جاري مي سازد.

  روز قدس ، روز اعلام انزجار میلیونها انسان آزاده در سراسر جهان از رژیم غا صب وجعلی اسراییل است ، رژیمی کـه بیش از نیم قـرن ،ملتی آزاده ومستضعف را با انواع تجاوزات ، به خـاک وخـــون می کشد وآنان را از خاک وسرزمین اجدادی شان بیرون می راند .

  روز قدس روز بیداری همه ملتهای آزاده و به ویژه مسلمانان علیه ظلم و بیداد استکبار بین الملل و روز عزای صهیونیزم جهانی است. روزی است که مستضعفین انزجار و نفرت خود را از عملکرد صهیونیزم بین الملل در به خاک و خون کشیدن انسانها، به ویژه به زنان و کودکان اعلام می دارند.

  در حالی که چشمهای ناظران مدعی حقوق بشر بر جنایات اسراییل بویژه در غزه روز به روز بسته تر می شود وادعای پوچ ودروغین آنان در حمایت از آزادی، گوش جهانیان را به درد آورده است ، راهپیمایی روز قدس محملی از امید وبارقه ای از شور ومقاومت را در دل آزادگان وحق طلبان فلسطینی وسراسر جهان جاری می سازد .

  ابتکار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در تعیین روز جهانی قدس به عنوان روز حمایت از مردم مظلوم فلسطین در امتداد رسالت الهی و انسانی است. ملت بزرگ ایران نیز همراه با دیگر مردم آزاداندیش و آزادی‌خواه دنیا با اعلام همبستگی با مردم مظلوم فلسطین، خواهان برقراری خواست و اراده ملت فلسطین بر سرنوشت خویش است. این خواست و اراده متعلق به همه مردم فلسطین اعم از مسلمان، مسیحی و یهودی است، چه آنان که در سرزمین فلسطین هستند چه آنان که آواره شده‌اند.

  اینجانب با گرامیداشت یاد امام راحل عظیم الشان به عنوان بنیانگذار این حرکت عظیم ودر عمل به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت همه جانبه از قیام مردم مظلوم فلسطین ،  ضمن دعوت از تمامی اقشار  برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس ، مراتب حمایت وپشتیبانی خود را از این حرکت عظیم مردمی با حضور اعضای شورای اداری، کارمندان و کارکنان ادارات شهرستان  در راهپیمایی اعلام می دارم .

                                                                                                           محمدعلی شاه حسینی                                                                                                                   فرماندار شهرستان اشکذر    

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/q7Zy2

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *