• کد خبر: 85159
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۸
  رئیس اداره منابع آب شهرستان های یزد و اشکذر از انعقاد تفاهم نامه قضایی و انتظامی در جهت تسریع و تسهیل در شناسایی و برخورد با متخلفین و مجرمین خبر داد.

  به گزارش اشکذرخبر، «محمد حسین باقری» رئیس اداره منابع آب شهرستان های یزد و اشکذر در ابتدای این نشست، با ارائه گزارشی از تهدیدات جدی منابع آب زیرزمینی شهرستان و اهمیت حفظ و حراست از زون حیاتی چرخاب، خواستار تسریع و تسهیل در رویه های قضایی-انتظامی در زمینه شناسایی و برخورد با متخلفین این حوزه شد.

  همچنین «سید محمد ابراهیم اقبالی» دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اشکذر ضمن اشاره به اولویت های مهم شهرستان اشکذر درخصوص حفظ و حراست از منابع آّبی ، از برخورد قاطع با متخلفین حوزه آب و بالاحض  حفاران و مجرمین حفر کننده چاه غیرمجاز در شهرستان خبر داد.

  وی با اشاره به مجازات های پیش بینی شده در قانون توزیع عادلانه آب، خواستار طرح شکایت و پیگیری مجدانه شرکت آب منطقه ای شد.

  گفتنی است: تفاهم نامه قضایی و انتظامی به منظور تسریع و تسهیل در شناسایی و برخورد با متخلفین و مجرمین  حوزه آب منعقد گردید و رئیس اداره منابع آب شهرستان های یزد و اشکذر در این خصوص اظهار کرد: بنابر این تفاهم نامه، رویه سریع و قاطع  دادستانی شهرستان در جهت شناسایی چاههای غیرمجاز با فرماندهی انتظامی شهرستان اشکذر مطرح شد.

  لازم به ذکر است: به منظور تبیین  مشکلات و مسائل حوزه آب شهرستان اشکذر از قبیل حفر چاههای غیرمجاز در گلخانه ها و همچنین  واحدهای آلاینده و تهدید کننده آبهای زیرزمینی نیز جلسه ای  با حضور مدیر کیفیت و محیط زیست شرکت آب منطقه ای و رئیس اداره منابع آب شهرستان های یزد و اشکذر در محل دفتر دادستانی محترم شهرستان برگزار  گردید.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/Y4sZR

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *