• کد خبر: 22587
   منتشر کننده: سردبیر
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۲

  رئیس هیئت تیراندازی استان یزد گفت : پتانسیل و ظرفیت این را داریم که به عنوان قطب تیراندازی در کشور باشیم.

  محمدحسین خردمند در گفتگوی اختصاصی با سایت اداره کل ورزش و جوانان استان یزد گفت :  در سطح استان استعدادهای خوبی در رشته تیراندازی  داریم و می توانیم با پرورش مستعدان این رشته ورزشی و فراهم کردن زیرساخت ها به قطب تیراندازی کشور تبدیل شویم.

   وی افزود : سایت تخصصی اهداف پروازی و سالن بین المللی اختصاصی تیراندازی در حال احداث است که امیدواریم به زودی مورد بهره برداری قرار بگیرند چراکه گام بزرگی در توسعه ورزش تیراندازی برداشته خواهد شد.

   رئیس هیئت تیراندازی استان یزد همچنین از برگزاری مسابقات قهرمانی استان به صورت ماهیانه خبر داد و اظهارداشت: این مسابقات با اهداف آمادگی تیراندازان استان در دو رشته تپانچه و تفنگ و در دو بخش آقایان و بانوان برگزار می شود.

   خردمند از برگزاری کلاسهای اموزشی داوری و مربیگری ،تعامل با اموزش و پرورش ،تعامل با دانشگاههای استان ،توسعه تیراندازی در کلیه شهرها  و بخشهای استان ، استعداد یابی در ردههای مختلف سنی و توجه ویژه به بخش خصوصی در جذب اسپانسر و حامی مالی خبر داد.

   وی تصریح کرد : در حال حاضر با بضاعت کمی که داریم در تربیت تیراندازان اقدامات خوبی صورت گرفته که یکی از بانوان منیژه زارع در مسابقات قهرمانی آسیا نیز موفق شد به همراه تیم ملی به مدال دست پیدا کند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/AFGLj

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *