• کد خبر: 68652
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۸
  همزمان با فرا رسیدن هفته کتاب و کتابخوانی کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان اشکذر با امام جمعه اشکذر دیدار و گفت و گو کردند.

  به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اشکذر, حجت الاسلام طالبیان در این دیدار ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی از متولیان عرصه کتاب و کتابخوانی خصوصا کتابداران تقدیر و تشکر کرد و گفت: بالندگی و توسعه یک جامعه در گروه مطالعه کتاب و اهمیت به کتابخوانی است.

  وی تلاش در جهت ترویج فرهنگ مطالعه در بین نوجوانان وجوانان را با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری بسیار حائز اهمیت خواند و افزود: اگر بخواهیم به ارزشهای علمی برسیم باید با کتاب ارتباط عالی داشته باشیم.

  وی ادامه داد: بایستی فضای کتابخانه های عمومی برای مردم بویژه جوانان و نوجوانان جذابیت داشته باشد و با استفاده از کتابهای مذهبی و اعتقادی  در بالابردن اعتقادات جوانان اهتمام ورزیده و هرگونه کتابی را در اختیار مردم قرار ندهیم.

  در پایان این دیدار, ولی الله حفیظی رئیس اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان, ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی به بیان گزارش مفصلی از مسائل و مشکلات کتابخانه ها و تشریح برنامه های هفته کتاب پرداخت و گفت: در این شهرستان ۶ کتابخانه عمومی فعال می باشد و ۱۰۰هزار جلد کتاب در کتابخانه های عمومی شهرستان موجود می با توجه به فعالیت۱۰کتابدار در کتابخانه های عمومی نزدیک به ۲۰۰۰ نفر در کتابخانه ها عضو می باشند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/BMra6

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *