• کد خبر: 69766
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 6 دی 1396 - 17:03
  + عکس
  کمیته کار آفرینی موسسه ی مردم نهاد شمیم ( شبکه ی مردمی یزدی تباران موثر) با معاون اداری، مالی وزارت امور خارجه دیدار کردند.

  به گزارش اشکذر خبر، در این دیدار کار آفرینان یزدی تبار نقطه نظراتشان را نسبت به مسائل و مشکلات کار آفرینی و حوزه های مختلف کسب و کار (تولید،واردات،صادرات،فاینانس و…)  در حضور دکتر دانش معاون امور اداری مالی این وزارتخانه مطرح کردند.

  در ابتدای این دیدار دکتر رضا دستجردی مدیر عامل موسسه ی شمیم هدف از برگزاری این جلسه را آشنایی جمع وزین کار آفرینان یزدی تبار با سياستهاي حمایتی دولت و وزارت امور خارجه در عرصه ی جذب سرمایه گذار خارجی مطرح کرد.

  وی ارايه تجربیات جمع کار آفرینان یزدی تبار به دولت را دومین هدف این نشست دانست و خاطر نشان کرد که این مهم با تدبیر دکتر دانش یزدی محقق شده است.

  دکتر دانش نیز ضمن خوش آمد گویی به ميهمانان و کار آفرینان برتر یزدی کمک به بخش خصوصی را در راستای سیاستهای این وزراتخانه دانستند و افزودند از ابتدای بهمن ماه امسال معاونت اقتصادی این وزارتخانه با هدف کمک، توانبخشی و تسهیل در امور کار آفرینان فعالیت خود را شروع می کند.

  لازم به ذکر است شبکه مردمی یزدی تباران مؤثر از سال ۱۳۸۹ با حضور جمعی از شخصیتهای محترم از تبار تمامی شهرستانهای استان یزد با مجوز وزارت کشور و در گستره ی ملی فعالیت خود را شروع کرده است که شناسایی و انسجام شخصیتها و تشکلهای یزدی تبار در راستای توسعه ی استان و کشور از مهمترين اهداف این تشکل مردم نهاد است.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/NPpEm

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *