• Sabat
 • نظرسنجی

  آیا با توسعه صنایع آلاینده و پر آبخواه در شهرستان اشکذر، حتی با نظارت محیط زیست موافقید؟ • کد خبر: 28085
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۰:۲۵
  فرماندار اشكذر: پيگيري دستگاه قضايي و نيروي انتظامي در راستاي شناسايي و برخورد با عوامل سرقت سيم و كابل هاي شركت مخابرات در شهرستان امري ضروري است.

  به گزارش اشکذر نیوز، مدیرعامل شرکت مخابرات استان روز دوشنبه با فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

  فرماندار اشکذر در این دیدار اظهار داشت: شرکت مخابرات استان همواره در دولت های مختلف سرآمد و پیش رو در خدمت رسانی به شهروندان بوده است.

  “محمدعلی شاه حسینی” با تاکید بر بومی سازی انتخاب مدیران شهرستان تصریح کرد: یکی از خواسته های مردم استفاده از این ظرفیت و بهره گیری از نیروهای توانمند شهرستان است.

  این مقام مسئول تقویت آنتن دهی در برخی از روستاهای بخش خضرآباد را خواستار شد و گفت: در موارد ضروری ضعف آنتن دهی باعث بروز نارضایتی در بین اهالی برخی از روستاها شده است.

  فرماندار اشکذر سرقت کابل و سیم های مسیر ارتباطی واحدهای تولیدی مرکز شهرستان را موجب اختلال در عملکرد شرکت ها عنوان کرد و گفت: در این راستا پیگیری دستگاه قضایی،شرکت مخابرات استان و نیروی انتظامی در شناسایی و برخورد با عوامل آن امری ضروری است.

  “مهدی مقوم” نیز در این دیدار ضمن تبریک انتصاب فرماندار جدید شهرستان اظهار داشت: تجربه مدیریتی، توان فنی و توان مدیریتی از فاکتورهای مهم انتخاب مدیران در شرکت مخابرات استان است.

  مدیرعامل شرکت مخابرات استان با اشاره به خسارات وارد شده توسط سارقان سیم و کابل های این شرکت در برخی از شهرستان تصریح کرد: با هماهنگی دستگاه قضایی و نیروهای انتظامی با عوامل سرقت سیم و کابل های ارتباطی برخورد جدی خواهد شد.

  منبع: روابط عمومی فرمانداری اشکذر

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/ados5

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *