• yazdtci


 • کد خبر: 79871
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۷
  +نتایج هفته شانزدهم لیگ فوتبال استان یزد
  از سری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال استان یزد، تیم فوتبال فرانتک اشکذر عصر امروز در ورزشگاه ۲۲ بهمن، میزبان تیم فوتبال فولاد آلیاژی یزد بود.

  گزارش اشکذر خبر، از سری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال استان یزد، تیم فوتبال فرانتک اشکذر عصر امروز در ورزشگاه ۲۲ بهمن، میزبان تیم فوتبال فولاد آلیاژی یزد بود.

  تیم فوتبال فرانتک در حالی رو در روی میهمان خود صف‌آرایی می‌کرد که در پانزده بازی گذشته خود ۱۰ برد، ۴ مساوی و یک باخت را در کارنامه خود ثبت و در رتبه اول جدول لیگ برتر استان جای گرفته بود و با پیروزی در این دیدار می توانست خود را به عنوان شانس اول قهرمانی معرفی کند.

  تیم فوتبال فولاد حریف سرسخت اشکذر نیز از پانزده بازی گذشته خود ۷ پیروزی، ۶ مساوی و ۲ باخت را به ثبت رسانده بود و با ۲۷ امتیاز در جایگاه سوم جدول ده تیمی لیگ قرار داشت.

  اشکذر که از امتیاز میزبانی برخوردار بود، امید زیادی به پیروزی در این دیدار داشت ولی این تیم میهمان بود که در اواسط نیمه اول گل اول بازی را به ثمر رساند تا این نیمه با همین یک گل به اتمام برسد.

  تیم فوتبال فرانتک نیمه دوم را هجومی تر آغاز کرد ولی باوجود بازی بهتر نسبت به حریف یزدی خود نتوانست گل خورده نیمه اول را جبران کند تا دومین شکست لیگ را در کار نامه خود به ثبت رساند.

  اشکذر با این باخت جایگاه خود را در صدر جدول به رقیب سرسخت خود تیم مهربد میبد واگذار کرد.

  دیگر نتایج این هفته از لیگ برتر فوتبال استان یزد به شرح زیر است:

  نتایج هفته شانزدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال استان یزد – بزرگداشت شهدا

  ابومسلم یزد۰موعود اردکان۱

  مهربد میبد۳ تندیس زارچ۰

  پاس خاتم۲ آدران یزد۰

  آریای یزد۲ میرک کیش مهریز۳

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/ZsVQH

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *