• کد خبر: 61641
   منتشر کننده: اشکذری
    تاریخ انتشار: یکشنبه 22 اسفند 1395 - 10:20
  مدیرمسئول پایگاه خبری «اشکذر خبر» از انتشار سالنامه‌‌ دیواری با هدف معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان خبر داد.

  به گزارش اشکذر خبر، علیرضا عسکری با اعلام این خبر افزود: این سالنامه دیواری که شامل 4 عکس از جاذبه های گردشگری مجموعه سلطان محمود بندرآباد، روستای تاریخی عصرآباد و مسجد جامع فیروزآباد  و جاذیه طبیعی چشمه آب قل خضرآباد و میراث معنوی جوش دوره اشکذر  است.

  عسکری گفت: عکس‌های این مجموعه از آرشیو آثار مهدی دهقانی اشکذری، هنرمند و عکاس اشکذری است.

  سردبیر و مدیرمسئول پایگاه خبری اشکذر استفاده از جاذبه های گردشگری و تاریخی را با هدف معرفی میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان دانست و گفت: شهرستان اشکذر با بیش از 700 جاذبه که تنها 62 اثر به ثبت ملی رسیده است پتانسیل بالایی برای جذب گردشگران و مسافران را دارد ولی روند مرمت و بازسازی و ثبت این آثار به کندی پیش می رود که امیدواریم مسئولان شهرستان چاره اندیشی کنند.

  وی افزود: انتشار سالنامه دیواری که در سال 1395 نیز با معرفی جاذبه گردشگری شهرستان عرضه شده بود، با استقبال بسیار شهروندان شهرستان اشکذر و حتی شهروندان مقیم سایر استان ها روبرو شد.

  گفتنی است، علاقه مندان برای دریافت این سالنامه دیواری می توانند به استودیو عکاسی سیاه و سفید(خیابان امام خمینی – جنب بانک صادرات)، موسسه فرهنگی معراج (ابتدای خیابان آیت الله فیروزآبادی)، کافی نت نسیم (ابتدای خیابان معلم) مراجعه کنند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/GvEDa

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *