• کد خبر: 75650
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 14 شهریور 1397 - 15:31
  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر:
  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر از برگزاری رزمایش محمد رسول الله(ص) در راستای سلسله رزمایش‌های الی بیت‌المقدس در این شهرستان خبر داد.

  به گزارش اشکذر خبر، سرهنگ امامی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر با بیان این مطلب که نظام مقدس جمهوری اسلامی در سال‌های پس از پیروزی مورد توجه و هجمه سنگین دشمنان بوده است؛ لذا برای مقابله با ترفندهای دشمنان باید همیشه آماده بوده و با استفاده از طرح‌های نو از بروز و ظهور تهاجمات فرهنگی ممانعت به عمل آورد.
  امامی از برگزاری رزمایش محمد رسول الله در اشکذر خبر داد و افزود: این برنامه درجشن چهلمین سالگردجمهوری اسلامی ایران ادامه سلسله رزمایش های الی بیت المقدس در این شهرستان برگزار می شود.
  وی ادامه داد: بسیجیان باید با بهره‌گیری از تجریبات ارزنده سال‌های دفاع مقدس این آمادگی را داشته باشند تا همچون گذشته از تمامیت ارضی کشور دفاع کنند، به همین منظور رزمایش گردان‌های بیت‌المقدس طرح‌ریزی و اجرا می‌شود.
  امامی هدف از برگزاری رزمایش گردان‌های بیت‏‌المقدس راخدمات رسانی به محرومین، بالابردن آمادگی بسیجیان، افزایش توان رزمی، دفاع همه‌جانبه در راستای امنیت پایدار، حفظ و انسجام گردان های بیت‏‌المقدس و اعتلای دانش و مهارت‌های تخصصی بسیجیان برشمرد.
  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر در پایان، افزود: رزمایش محمد رسول الله (ص) در اشکذر در روزهای پنج‌شنبه و جمعه، 16 و 15 شهریور با حضور گردان های بیت‌المقدس اشکذر برگزار می شود.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/QkGgD

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *