• کد خبر: 51535
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۲
  امام جمعه اشکذر:
  خطیب جمعه اشکذر به فرارسیدن ولادت باسعادت دخت نبی مکرم اسلام (س) و روز زن اشاره و گفت:حضرت فاطمه زهرا (س) به حق همسری مهربان و مادری دلسوز برای تمام دوران خلقت عالم به عنوان الگو و نمونه است.

  به گزارش اشکذر خبر(اشکذر نیوز)خطیب جمعه اشکذر به فرارسیدن ولادت باسعادت دخت نبی مکرم اسلام (س) و روز زن اشاره و گفت:حضرت فاطمه زهرا (س) به حق همسری مهربان و مادری دلسوز برای تمام دوران خلقت عالم به عنوان الگو و نمونه است که زنان و بانوان مسلمان موظفند سیره عملی و اخلاقی و عبادی آن حضرت را سرمشق زندگی خود قراردهند.
  حجت الاسلام و المسلمین طالبیان با تبریک و گرامیداشت ولادت امام خمینی (ره)خاطرنشان کرد: بنیان گذار انقلاب بعد از ائمه اطهار (ع) شخصیتی بی نظیر در احیای اسلام ناب محمدی(ص) بود.
  وی نامگذاری امسال به عنوان «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» توسط مقام معظم رهبری را هوشمندانه و پیامی مهم در برابر عواقب و برخی شیطنت‌های اقتصادی دشمنان علیه ملت ایران توصیف کرد و گفت: اقدام و عمل به کارها از نکات کلیدی است که در سخنان رهبری در سال جدید مورد تاکید قرار گرفته است و دولت با کمک مردم و به دور از هر گونه حاشیه می تواند با سرمشق قرار دادن این شعار به اهداف خوبی دست پیدا کند.
  حجت الاسلام طالبیان افزود: باید توجه داشت که پیاده ساختن سیاست های اقتصاد مقاومتی تنها بر عهده یک نهاد اداری و یا خدماتی نیست بلکه اقتصاد مقاومتی مقوله ای گسترده محسوب می شود که عزم و اراده همه مردم را در کنار مسئولان نظام می طلبد.
  امام جمعه اشکذر گفت: اگر اقتصاد مقاومتی در عمل محقق شود زمینه‌های رشد و توسعه کشور فراهم می شود که در این راستا دولتمردان و مدیران کشور باید بدانند که رونق گرفتن بحت اقتصاد ، اشتغال زایی و هم چنین مطالبات مردم از طریق مدیریت عملی دولت قابل حل است و باید عمل به وظایف و اقدام را جایگزین شعار کنند.
  این مقام مسئول تاکید کرد: مقام معظم رهبری با مطالعه دقیق و کاربردی از شرایط فعلی ایران اسلامی در منطقه و جهان، اقتصاد مقاومتی را تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی عنوان کردند، بنابراین مسئولان و دولتمردان باید با برنامه ریزی های کاربردی زمینه تحقق این خواسته معظم له را فراهم کنند.

  photo_2016-03-26_09-07-02

   

   

  photo_2016-03-26_09-07-10

   

  photo_2016-03-26_09-07-15

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/Zpamn

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *