• Sabat Sabat


 • کد خبر: 38861
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۴
  استاندار یزد در پیامی گفت:
  استاندار یزد در پیامی سالروز شهادت شهدای قیام دهم فروردین یزد و همچنین روز 12 فروردین سالروز استقرار نظام جمهوری اسلامی را گرامی داشت.

  به گزارش اشکذر نیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، متن پیام « سید محمد میرمحمدی» به شرح ذیل است:

  دهم فروردین سالروز قیام حماسی و افتخارآمیز مردم مؤمن و انقلابی یزد در اعتراض به رژیم مستبد ستم‌شاهی در چهلمین روز شهیدان تبریز فرا می‌رسد و به دنبال آن ۱۲ فروردین سال ۱۳۵۸ ، نظام جمهوری اسلامی ایران برآمده از آرای بیش از ۹۸ درصد مردم کشور به رهبری حضرت امام خمینی (ره) بنیان نهاده می‌شود.
  دهم فروردین سال ۱۳۵۷ در خاطره مردم یزد به عنوان خلق حماسه‌ای جاوید و صدای رسای پیروزی در گستره موج انقلاب ایران اسلامی فراموش‌نشدنی است. روزی که در صفحات کتاب سربلندی و ایثار دارالعباده چون صفحه‌ای زرین می‌درخشد.
  اینجانب ضمن گرامیداشت این روز و شهیدان گلگون کفنی که به معراج حضرت دوست پرواز کردند از همه مردم می‌خواهم به‌پاس بزرگداشت این شهیدان و تجدید پیمان با آنان و امام شهیدان در مراسمی که ساعت ۸ صبح روز دوشنبه ۱۰ فروردین در مسجد روضه محمدیه منعقد می‌گردد حضور بهم رسانند.
  توفیق پاسداری از ارزش‌های اسلامی تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی و خدمتگزاری به مردم شریف استان یزد در دولت تدبیر و امید در سال همدلی و هم‌زبانی دولت و ملت از خدای متعال مسئلت می‌نمایم.

   

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/PwKfL

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *