• کد خبر: 71159
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: جمعه 27 بهمن 1396 - 23:10
  خطیب نماز جمعه اشکذر:
  امام جمعه اشکذر عنوان کرد: طبق گفته حضرت زهرا (س) اگر مسلمانان به سخنان پیامبر اکرم(س) که همان کلام خداست و قرآن کریم عمل میکردند کسی را جز امیرالمومنین(ع) شایسته خلافت بر امت اسلام نمی دانستند.

  به گزارش اشکذر خبر، خطیب نماز جمعه اشکذر در خطبه های این هفته ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه (س) و شهادت دخت پیامبر (ص) به نفوذ یهودیت در دیگر ادیان الهی و به انحراف کشاندن آنها اشاره کرد و گفت: یهودیت با نفوذ در دین مسحیت باعث تقسیم شدن و چند شعبه شدن شده است به طوریی که از راه حقیقی خود فاصله گرفته است.
  “حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا طالبیان” به نفوذ یهودیت در دین مبین اسلام اشاره کرد و افزود:یهودیان با نفوذ در صدر اسلام باعث اختلافات عمده ای بین مسلمانان شده اند که به عنوان نمونه میتوان به جنگ هایی که بین مسلمانان رخ داده است اشاره کرد.
  وی در ادامه عنوان کرد: طبق گفته حضرت زهرا (س) اگر مسلمانان به سخنان پیامبر اکرم(س) که همان کلام خداست و قرآن کریم عمل میکردند کسی را جز امیرالمومنین(ع) شایسته خلافت بر امت اسلام نمی دانستند و اینگونه اختلافاتی پیش نمی آمد.
  امام جمعه اشکذر حوادث امروزه را بی ربط با حوادث صدر اسلام ندانست و خاطرنشان کرد: در صدر اسلام افراد نالایق با خون و خون ریزی و جنگ اسلام را اداره میکردند که منجر شده است آن جنگ ها و اختلافات تا به امروزه ادامه داشته باشد و به جای آنکه تمام مسلمانان با وحدت و هم دلی به جنگ با استکتار و کفار بروند متاسفانه با هم بر سر اختلافات درونی و داخلی در حال ستیز هستند

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/3Ua6s

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *