• کد خبر: 70061
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: جمعه 22 دی 1396 - 17:13
  رئیس گروه پیش‌بینی هواشناسی استان یزد:
  رئیس گروه پیش‌بینی هواشناسی استان یزد با اشاره به اینکه در روز جمعه شاهد کاهش دما در بسیاری از نقاط استان یزد خواهیم بود، گفت: دمای هوا در مناطقی نظیر گاریز به ۹- درجه نیز خواهد رسید.
  هواشناسی
   به گزارش اشکذر خبر، سیدعباس میرحسینی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه هوای استان یزد هم اکنون صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد است،‌ اظهار داشت: فردا (جمعه) وضعیت هوای استان صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد و افزایش دما در برخی نقاط خواهد بود.

  وی با اشاره به اینکه در برخی مناطق کوهستانی نیز دمای هوا به شدت کاهش خواهد یافت،‌ افزود: پیش‌بینی می‌شود گاریز فردا سردترین منطقه استان یزد باشد به نحوی که دمای هوا در سردترین ساعات به ۹- درجه خواهد رسید.

  میرحسینی یادآور شد: در مناطق دیگری از جمله ابرکوه، اردکان، اشکذر، بهاباد، تفت، مروست، میبد و هرات نیز دمای هوا از ۵- تا -۱ درجه متغیر خواهد بود.

  وی با اشاره به تفاوت دمای بسیار در گرمترین و سردترین ساعات روز بیان کرد: در برخی مناطق نظیر ابرکوه و اردکان، دمای هوا در سردترین ساعات ۴- درجه است که در گرمترین ساعات روز به ۲۰ درجه خواهد رسید.

  میرحسینی خاطرنشان کرد: در روز شنبه شاهد افزایش دما در اغلب نقاط استان خواهیم بود و حتی در مناطق کوهستانی نظیر گاریز نیز دمای هوا افزایش خواهد یافت.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/YlkKg

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *