• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 65600
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۴
  پس از گذشت نزدیک به دو سال؛
  در حاشیه افتتاح دفتر ارتباط مردمی نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی عنوان شد: ارتباط مستقیم شهروندان با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تا حصول نتیجه مداومت می‌یابد

  به گزارش اشکذر خبر؛ پیش از ظهر امروز “سید ابوالفضل موسوی بیوکی” در حاشیه مراسم افتتاح دفتر ارتباط مردمی نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ارتباط مستقیم با مردم امری ضروری است و درخواست‌های مردمی که عمدتاً در دودسته شهرستانی و استانی می‌باشد اولویت نخست ایجاد این محل است.
  نماینده مردم با تقدیر از همکاری فرمانداری و شهرداری اشکذر ایجاد محل مذکور را در راستای ارائه خدمات مطلوب‌تر به شهروندان عنوان کرد و از دیدار حضوری و مستمر با شهروندان به‌منظور پیگیری مستقیم و بدون واسطه مشکلات آن‌ها تا حصول نتیجه خبر داد.
  “محمدعلی شاه‌حسینی” فرماندار اشکذر نیز در صحبت‌های خود با تقدیر از انتخاب آقای “علی‌محمد دهقانی” به‌عنوان مسئول دفتر وی در اشکذر از آمادگی مجموعه فرمانداری برای رفع مشکلات و پیگیری درخواست‌های مردمی خبر داد.

  شایان ذکر است، این دفتر پیش از این چندین بار آماده افتتاح بود که به دلیل عدم حضور نماینده در مراسم افتتاح به تعویق افتاده بود.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/FmbCk

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *