• Sabat


 • کد خبر: 65061
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۳
  در آستانه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان؛
  در آستانه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان فرماندار اشکذر از آحاد مردم ولایتمدار، متدین و شهیدپرور دیار دارالمؤمنین اشکذر براي شرکت در راهپيمايي روز جهاني قدس به‌عنوان روز تجلی شکوه و عظمت امت اسلامی دعوت کرد.

  به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری اشکذر محمدعلی شاه‌حسینی در این پیام آورده است:

  بسم‌الله الرحمن الرحیم

  آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز قدس دیگری فرارسید و این در حالی است که به‌مانند همیشه مدعیان حقوق بشر چشمان خود را بر روی جنایات اشغال گران قدس بسته‌اند و طی سال‌های اخیر رژیم سفاک و کودک کش اسرائیل با همدستی برخی کشورهای مرتجع منطقه در میان امت اسلام تفرقه ایجاد کرده و شکاف جهان اسلام و گسستگی ملت‌ها را نشانه گرفته است.

  یک‌بار دیگر ثابت شد وحدت و اتحاد جهان اسلام تنها گزینه‌ای است که می‌توان با تکیه‌بر آن ضمن حمایت از مظلومان جهان به‌ویژه مردم بی‌پناه و ستم دیده فلسطین پایه‌های قدرت‌های پوشالی جهان را فروریخت و روز قدس تلنگری است برای آزادی خواهان جهان تا بانگ استکبارستیزی خود را فریاد زنند.

  این‌جانب بر خود لازم می‌دانم تا در آستانه این روز مقدس ضمن گرامیداشت یاد امام راحل و عظیم الشان ایران اسلامی به‌عنوان بنیان‌گذار این حرکت عظیم و در عمل به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت همه‌جانبه از قیام مردم مظلوم فلسطین، از تمامی آحاد مردم ولایتمدار، متدین و شهیدپرور دیار دارالمؤمنین اشکذر برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت نمایم.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/gLUqJ

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *