• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 30015
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۱
  امام جمعه اشکذر:
  امام جمعه اشکذر در خطبه های نمازجمه این هفته اظهار داشت: آمریکا و اسرائیل می خواهند تا با استفاده از این گروههای تکفیری، کشورهای اسلامی را در مقابل اسرائیل به ضعف کشانند و قدرت امت اسلام در هم شکنند.

  امام جمعه اشکذر-2

  به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز، امام جمعه اشکذر در خطبه های نمازجمعه این هفته اشکذر ضمن تسلیت به مناسبت امیرالمومنین (ع) با بر شمردن هفت خصوصیت که شاهد بر مظلومیت آن حضرت بود اظهار داشت: دشمنان حضرت علی (ع) آن چنان کینه توز بودند که بدن مبارک ایشان در شب به خاک سپرده شد که مبادا به بدن شریف ایشان جسارت شود.

  حجت الاسلام طالبیان با اشاره به دشمنی و کینه توزی خوارج نسبت به امیر المومنین بیان کرد: در طول تاریخ شاید تنها کسانیکه بتوان گفت شباهت کاملی به خوارج دارند همین گروههای تکفیری سلفی  داعشی و غیر آنها هستند که رذالت و خباثت را به جایی رسانده اند که به بدن شخصی که کشته اند نیز رحم نمی کنند و جنایاتی مرتکب می شوند که  به زبان نمی توان آورد.

  وی با بیان اینکه دشمنان اسلام صهیونستها و آمریکایی ها از این گروهها استفاده می کنند تصریح کرد: استعمارگران با رسانه هایی که در اختیار دارند تلاش می کنند تا  آنها را مسلمانان واقعی معرفی می کنند و همه مردم دنیا را به اسلامی که دین رحمت و محبت است بدبین کنند .

  خطیب نمازجمعه اشکذر با اشاره به گسترش موج اسلام خواهی بعد از انقلاب اسلامی در دنیا افزود: دشمنان اسلام قصد دارند تا  با بد نام کردن اسلام جلو رشد اسلام را بگیرند.

  حجت الاسلام طالبیان در ادامه خطبه های نمازجمه اشکذر گفت: آمریکا و اسرائیل می خواهند تا با استفاده از این گروههای خشن و نادان مسلمانان کشورهای اسلامی را در مقابل اسرائیل به ضعف کشانند همانطور که  سوریه راویران کردند وعراق را این گونه ضعیف کردند و  پاکستان، افغانستان و لبنان را به شکل دیگری ویران کردند و به دنبال در هم شکستن قدرت امت اسلام و دولتهای اسلامی هستند.

  وی آگاهی و غیرت مسلمانان را موجب پایداری، صبر و استقامت آنها در مقابل این دشمنان عنود و لجوج و خبیث دانست.

  امام جمعه اشکذر در پایان خطبه دوم با یادآوری روز جهانی قدس بیان کرد : مردم ایران اسلامی و شهرستان ما همچون سالهای قبل در مراسم راهپیمایی روز قدس ان شا الله با شکوه شرکت می کنند.

   

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/WD7XS

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *