• کد خبر: 69648
   منتشر کننده: علی جعفری
    تاریخ انتشار: جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۶
  خطیب نماز جمعه خضرآباد:
  امام جمعه بخش خضر آباد گفت: ایران اسلامی روی خط زلزله قرار دارد و به همین خاطر شاهد زلزله های مختلف در کشور هستیم ؛ از اینرو دست اندرکاران ساخت و ساز باید برای احداث سازه های ایمن و مقاوم اهتمام داشته باشند.

  به گزارش اشکذر خبر، امام جمعه بخش خضرآباد درجمع نمازگزاران جمعه در روستای شرب العین با اشاره به نامگذاری پنجم دی ماه به عنوان روز ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی گفت: ایران اسلامی روی خط زلزله قرار دارد و به همین خاطر شاهد زلزله های مختلف در کشور هستیم ؛ از اینرو دست اندرکاران ساخت و ساز باید برای احداث سازه های ایمن و مقاوم اهتمام داشته باشند.
  “حجت الاسلام غالبی” ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد عیسی مسیح (ع) گفت : پیروان راستین ادیان الهی با تبعیت و الگوی گیری از سیره اخلاقی این پیامبر بزرگ در جهت تحکیم عدالت و گسترش صلح و آرامش در جامعه و مقابله با ظلم و استبداد و زورگویی و زیاده خواهی مستکبران عالم اقدمات مثبتی از خود نشان بدهند.
  امام جمعه بخش خضرآباد به سالروز تشکیل نهضت سواد آموزی با فرمان حضرت امام خمینی (ره) اشاره کرد و گفت: این نهاد نقش مهمی در کاهش بیسوادی درکشور داشته است.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/Lg8UE

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *