• Sabat Sabat


 • کد خبر: 38208
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: جمعه ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۱:۳۲
  فرمانده انتظامی استان یزد:
  فرمانده انتظامی استان یزد از کشف 275 کیلوگرم مرفین در عملیات روز گذشته ماموران پلیس این استان خبر داد.

  به گزارش اشکذر نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، ایرج کاکاوند اظهار کرد: در راستای مبارزه بی‌امان با سوداگران مرگ و قاچاقچیان موادمخدر، ماموران پلیس این استان از فعالیت یک باند بزرگ موادمخدر در زمینه جابجایی محموله مرفین به استان‌های مرکزی کشور مطلع شدند.

  وی با اشاره به انجام یک ماه کار اطلاعاتی مستمر پلیس این استان ادامه داد: روز گذشته ماموران پلیس از حرکت یک محموله سنگین مواد افیونی شامل مرفین از جنوب کشور به سمت پایتخت مطلع شدند و به همین منظور تیم‌های عملیاتی از عوامل پلیس مبارزه با موادمخدر مرکز استان و شهرستان‌های میبد، اردکان، خاتم، مهریز و همچنین دسته رزمی شهید شاهدی تشکیل شد.

  کاکاوند با اشاره به متوقف کردن سه دستگاه از خودروهای اشرار تصریح کرد: ماموران پلیس با انجام یک عملیات منسجم و غافلگیرانه سه دستگاه خودرو سواری و وانت مربوط به اشرار را در محورهای مواصلاتی استان یزد محاصره و متوقف کردند.

  فرمانده انتظامی استان یزد با اشاره به دستگیری ۶ تن از سوداگران مرگ خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودروی قاچاقچیان مقدار ۲۷۵ کیلو موادمخدر از نوع مرفین کشف شد.

  وی، برخورد با قاچاقچیان و سوداگران مرگ را از اولویت‌های کاری پلیس این استان بیان کرد و افزود: ماموران پلیس این استان با انجام ماموریت‌های متعدد و دستگیری و انهدام باندهای موادمخدر از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۲۲ تن انواع موادمخدر را کشف کرده‌اند که این میزان در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته افزایش ۲۸ درصدی داشته است.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/PHLzR

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *