• کد خبر: 72669
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: سه شنبه 11 اردیبهشت 1397 - 10:56
  نماینده مردم یزد و اشکذر در مصاحبه با اشکذر خبر:
  نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با اشکذر خبر در رابطه با چینش حوزهای انتخابیه استان یزد عنوان کرد: نظرم را پس از بررسی و کارشناسی استانداری یزد اعلام می‌کنم.

  به گزارش اشکذر خبر، در روزهای اخیر و با احتمال افزایش یک نماینده به مجمع نمایندگان استان یزد و گمانه‌زنی‌های مختلف؛ این موضوع به یک بحث داغ در سطح جامعه و به‌ویژه فضای مجازی تبدیل‌شده است.

  در همین راستا و طی مصاحبه‌ای سید ابوالفضل موسوی نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح گزارش کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور اذعان کرد: در حال حاضر این موضوع در استانداری در حال بررسی است و استانداری‌ها نیز با در نظر گرفتن نظر فرمانداری‌ها نتیجه را به اعلام می‌کنند.

  رئیس مجمع نمایندگان استان یزد با بیان این که گمانه‌زنی‌های مختلف در سطح جامعه و نیز اصحاب رسانه صورت گرفته است، افزود: در این رابطه طرح‌ها و مدل‌های مختلف پیشنهادشده است که تمامی این پیشنهاد‌ها در مجمع نمایندگان استان یزد بررسی و بهترین گزینه انتخاب خواهد شد.

  نماینده یزد و اشکذر در پاسخ به این سوال خبرنگار اشکذر خبر که مردم و شوراهای شهرستان اشکذر از ادغام حوزه انتخابیه یزد و اشکذر با حوزه میبد نگرانند؛ نظر شما در مورد مدل و چینش حوزه‌های انتخابی چیست؛ پاسخ داد: من نظرم را پس از بررسی و کارشناسی استانداری اعلام می‌کنم.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/se9Xn

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  یک پاسخ به “در مورد ادغام حوزه انتخابیه یزد و اشکذر با میبد نظرم را پس از بررسی استانداری اعلام می‌کنم”

  1. حسن گفت:

   ما بخاطر صدمات جبران ناپذیری که در طول 20 سال گذشته از ناحیه مسولان .. بر شرستان اشکذر وارد کرده اند به هیچ وجه زیر بار این تصمیم ظالمانه و ذلت بار نمی رویم.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *