• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 62806
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۶
  جمعی از گلخانه داران شهرستان اشکذر با حضور در نشست آشنایی با سامانه تهک از مدیریت جهادکشاورزی درخواست رسیدگی برای ایجاد ایستگاه خودکار هواشناسی از سوی سازمان هواشناسی در این شهرستان نمودند.

  به گزارش اشکذر خبر ،  نشست آشنایی با سامانه تهک با حضور جمعی از کارشناسان سازمان هواشناسی یزد و نیز جمعی از گلخانه داران، در  مدیریت جهاد کشاورزی اشکذر برگزار شد.
  در ابتدای این نشست حمید زارع، کارشناس سازمان هواشناسی یزد برای آشنایی گلخانه داران با سامانه تهک مطالبی را ارائه نمود. همچنین در این نشست گلخانه داران برخی از مشکلات خود، اعم از آلودگی شدید این منطقه و افزایش دمای شهرستان به علت وجود کارخانه ها و از همه مهمتر نبود ایستگاه خودکار هواشناسی در شهرستان ( به دلیل اختلاف ۵ ای ۶ درجه ای هوای اشکذر با یزد ) که منجر به عدم پرداخت خسارت وارده به کشاورزان، توسط بیمه شده است، بیان نمودند.
  گفتنی است از آنجایی که مبنای پرداخت خسارت، گزارش سازمان هواشناسی است و برخی از گزارش های هواشناسی آمار دقیقی از سرمازدگی، گرمازدگی و …. را در مورد شهرستان اشکذر اعلام نمی کند، این امر منجر به عدم پرداخت خسارت از سوی بیمه به کشاورزان خسارت دیده می شود.

  منبع : روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی اشکذر

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/lWPKO

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *