• کد خبر: 34698
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: جمعه 14 آذر 1393 - 16:44
  خطیب نماز جمعه اشکذر:
  خطیب نماز جمعه اشکذر با بیان اینکه فرد دانشجو باید حضور فعال در عرصه سیاسی داشته باشد اظهار کرد: از توصیه های رهبر انقلاب به دانشجویان، می توان به اهل تلاش بودن برای پیشرفت علمی کشور و مبارزه با گرایشات انحرافی اشاره کرد.

  به گزارش اشکذر نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین “محمدرضا طالبیان” امام جمعه اشکذر، در نمازجمعه این هفته با بیان چهر خصلت انسان سعادتمند از دیدگاه حضرت علی(ع) افزود: کسی که فضل، برتری و کمالات اهل بیت را بشناسد به سعادت اصلی نائل آمده است و فرد سعادتمند به واسطه ی اهل بیت به خدا تقرب می جوید و علاقه خالصانه به اهل بیت از نشانه های انسان سعادتمند است.

   

  امام جمعه اشکذر ادامه داد: خصلت دیگر فرد سعادتمند عمل کردن به هر آنچه اهل بیت دعوت کرده اند و دوری از هر آنچه که آنها از آن نهی کرده اند.

   

  حجت الاسلام طالبیان با اشاره به  16 آذر روز دانشجو گفت:‌ یکی از افتخارات دانشجویان ما این است که هویت ضد استکباری دارند، که می توان کشته شدن 3 تن از دانشجویان در مقابله با آمریکا و ریشه جنبش دانشجویی با هویت ضد استکباری به عنوان نمونه را بیان کرد.

   

  وی ادامه داد رهبر انقلاب در دیداری که با دانشجویان داشت عنوان کرد: فرد دانشجو باید استکبار ستیز و کمکی برای پیشرفت کشور باشد.

   

  خطیب نمازجمعه اشکذر با بیان اینکه فرد دانشجو باید حضور فعال در عرصه سیاسی داشته باشد اظهار کرد: از دیگر توصیه های رهبر انقلاب به دانشجویان می توان به اهل تلاش بودن برای پیشرفت علمی کشور  و مبارزه با گرایشات انحرافی اشاره کرد.

   

  حجت الاسلام طالبیان به دیدار هفته گذشته رهبر با بسیجیان اشاره کرد و افزود: رهبر انقلاب هنوز از جهت فتنه و فتنه گران احساس خطر می کنند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/i4ebE

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *