• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 829
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۳۰

  به گزارش اشکذر نیوز برخی منابع آگاه چند روزگذشته گفتند رییس فدراسیون پینگ پنگ صبح دیروز وسایل خود را جمع کرده و از این فدراسیون رفته است. زارع پور اشکذری  نزدیک به سه سال است که سکان هدایت این فدراسیون را در دست دارد.


  فدراسیون تنیس روی میز کشور روز چهارشنبه با ارسال نمابری به ایرنا افزود : محمد زارع پور اشکذری امروز همانند روزهای دیگر در محل فدراسیون تنیس روی میز حاضر بود و به امور مربوطه رسیدگی کرد. او کماکان به عنوان رییس فدراسیون تنیس روی میز سرکارحضور دارد و قصد کناره گیری هم ندارد.

  وی درعین حال برکناری زارع پور اشکذری را هم تکذیب کردونوشت: او حکمی مبنی بر برکناری دریافت نکرده است.

  به گفته فدراسیون زارع پوراشکذری این روزها به شدت درگیر کارهای فدراسیون است و همین امروز در مورد نشست کمیته فنی که قرار است شنبه برگزار شود و در آن آیین نامه اصلاحی مورد بررسی قرار بگیرد، برنامه ریزی کرد و با دبیر فدراسیون کارهای لازم برای ارسال یکسری بخشنامه ها به استانها را نیز انجام داده است.

  سخنگوی فدراسیون تنیس روی میز اضافه کرد: رییس فدراسیون روز گذشته در محل وزارت ورزش حاضر بود تا گزارش عملکرد فدراسیون را تقدیم وزیر کند در حالی که ماه ها است بر اساس این گونه خبرها که شایعه ای بیش نیست در حال ترک فدراسیون است.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/Kl4ZK

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *