• کد خبر: 75561
   منتشر کننده: علی جعفری
    تاریخ انتشار: دوشنبه 12 شهریور 1397 - 22:23
  فرماندار اشکذر در دیدار با مردم منطقه خمسیان:
  فرماندار اشکذر آب را به‌عنوان مهم‌ترین درخواست مردم بخش خضرآباد دانست و گفت: در همین راستا اعتبارات آب و فاضلاب روستایی در سال جاری افزایش‌یافته است تا با لای روبی قنوات خللی در تأمین آب شرب مورد نیاز مردم به وجود نیاید.

  به گزارش اشکذر خبر، امام‌جمعه بخش خضرآباد، فرماندار اشکذر و جمعی از روسای ادارات شهرستان با مردم روستاهای منطقه خمسیان دیدار و در خصوص مسائل و مشکلات این مناطق با آن‌ها گفتگو و تبادل‌نظر کردند.
  امام جمعه بخش خضرآباد با تأکید بر اهمیت بازگو کردن خدمات دولت به مردم گفت: ضروری است مردم از اقدامات و فعالیت‌های ارزشمند نظام و دولتمردان آگاه شوند.
  حجت الاسلام غالبی افزود: درگذشته مردم با مشکلات متعددی به‌ویژه در روستاهای مناطق محروم مواجه بوده‌اند که طی چهار دهه اخیر و به برکت نظام جمهوری اسلامی مرتفع شده است.
  فرماندار اشکذر آب را به‌عنوان مهم‌ترین درخواست مردم بخش خضرآباد مطرح نمود و گفت: در همین راستا اعتبارات آب و فاضلاب روستایی در سال جاری افزایش‌یافته است تا با لای روبی قنوات خللی در تأمین آب شرب مورد نیاز مردم به وجود نیاید.
  «محمدعلی شاه‌حسینی» ایمنی جاده یزد خضرآباد را به‌عنوان درخواست دیگر مردم عنوان کرد و افزود: عملیات تعریض و بهسازی آسفالت این مسیر آغازشده است و طی روزهای آینده 2 دوربین کنترل سرعت برای کاهش حوادث نصب خواهد شد.
  وی با اشاره به اهمیت انتقال گاز برای روستاهای این منطقه نیز گفت: با مدیریت شرکت گاز استان مکاتبه لازم صورت گرفته است و قول مساعد برای گازرسانی به ساکنان این چهار روستا داده‌شده است.
  چهار روستای خمسیان، دولاب، میل سفید و پناه کوه ازجمله دورترین مناطق روستایی شهرستان اشکذر می‌باشند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/gNHQh

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *