• Sabat Sabat


 • کد خبر: 56968
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۸
  شهردار اشکذر خبر داد:
  مهدی جعفری پور با اعلام این که این اراضی جهت احداث مجتمع صنعتی واقع در شهرک صنعتی نیکو به یکی از شرکت های متقاضی واگذار گردید ولی با عمل نکردن شرکت به تعهدات خود منجر به طرح دعوی در دستگاههای قضایی و در نتیجه حکم بر خلع ید و واگذاری اراضی به شهرداری اشکذر صادر گردید.

  به گزارش اشکذر خبر، مهدی جعفری پور با اعلام این خبر گفت: نظر به درخواست یکی از شرکت های متقاضی جهت خرید زمین و احداث یک مجتمع صنعتی واقع در شهرک صنعتی نیکو ،شهرداری اشکذر در سال ۱۳۸۱ پس از سیر تشریفات قانونی نسبت به واگذاری ۱۵۰ هزار متر مربع از اراضی تحت مالکیت در شهرک صنعتی نیکو اشکذر به شرکت ذکر شده اقدام نموده است.

  شهردار اشکذر با بیان اینکه زمین مذکور در راستای ایجاد سرمایه گذاری مناسب و اشتغال در اختیار شرکت قرار گرفته است خاطر نشان کرد:در ضمن تنظیم قرار داد مشروط گردید که شرکت در ظرف مهلت قانونی نسبت به احداث واحد صنعتی  و بهره برداری از آن اقدام نماید ولی علی رغم گذشت بیش از ۱۴ سال به تعهدات خود عمل ننموده است.

  این مقام مسئول ادامه داد:پس از آن واحد حقوقی و املاک  شهرداری نسبت به طرح دعوی به طرفیت این شخصیت حقوقی در دستگاههای قضایی اقدام نموده است که مراتب توسط مراجع قضایی مورد رسیدگی قرار گرفته که  نهایتا پس از ختم  جریان دادرسی ،طی احکام قضایی حکم بر انفساخ قرارداد ، ابطال سند مالکیت ،خلع ید و واگذاری اراضی به شهرداری اشکذر صادر گردیده است.

  جعفری پور در پایان صحبت های خود از برخورد قاطع دستگاه قضایی شهرستان و استان  در مقابله با سودجویی عده ای که  قصد تصرف و تعرض به اراضی این شهرداری را داشته و در جهت  اعاده حقوق بیت المال تلاش نموده اند  به طور ویژه قدردانی نمود.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/eGr31

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *