• Sabat


 • کد خبر: 65951
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۵
  امام جمعه رستاق در دیدار با اصحاب رسانه شهرستان:
  "حجت الاسلام و المسلمین دلاوری"خبرنگار را پلی میان مردم و مسئولین دانست و افزود: می بایست یک خبرنگار مشکلاتی که مردم به هرحال نمیتوانند به مسئولین بگویند را به گوش آنها برسانند و خواستار جوابگویی از آن مقام ذی ربط باشند.

  به گزارش اشکذر خبر ظهر امروز امام جمعه رستاق در نشست صمیمی با اصحاب رسانه که به مناسبت ۱۷مرداد روز خبرنگار در دفترشان داشتند، یاد و خاطره شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی و دیگر شهدای عرصه خبر و رسانه گرامی داشت و گفت: خبرنگار باید در هرحال با در نظر گرفتن خدا به دور از طرفداری از قشر یا جناح خاصی به مشکلات معیشتی مردم بپردازد.

  “حجت الاسلام و المسلمین دلاوری”خبرنگار را پلی میان مردم و مسئولین دانست و افزود: می بایست یک خبرنگار مثل یک رابط مشکلاتی که مردم به هرحال نمیتوانند به مسئولین بگویند را به گوش آنها برسانند و خواستار جوابگویی از آن مقام ذی ربط باشند.

  وی در پایان با تشکر و قدر دانی از تمام خبرنگارانی که با همه ی سختی ها همچنان محکم به کارخود ادامه میدهند گفت:در سخن گفتن باید انسان مراقب انگیزه خود نیز باشد اگر انگیزه الهی نباشد و تکلیف دینی او را به سخن گفتن وادار نکند تعصبات محلی، حزبی و جناحی جایگزین می شود حتی اگر این سخن را به حق گفته باشد.
  حجت الاسلام دلاوری ادامه داد: سخن حق را به انگیزه غیر حق گفتن موجب اشباع و غلبه هوای نفسانی می شود و در چنین مواردی غفلت از خود باعث انگیزه غیر الهی می شود.

  در ادامه فرمانده سپاه اشکذر “سرهنگ امامی” به اهمیت موضوع خبرنگاری و نقش رسانه ها در هدایت افکار عمومی جامعه اشاره کرد و گفت: نکته ای که باید همه کسانی که به شکلی این وظیفه خطیر را بر عهده دارند توجه کنند این است که هم وظیفه خود را به درستی انجام دهند و نباید مطلبی را ذکر کنند که به انقلاب و نظام خدشه ایی وارد کند.

  گفتنی است این جلسه با همکاری سپاه اشکذر و کمک مجید باعرضه مدیر عامل گروه صنعتی بازرگانی لیلیان بافت یزد شکل گرفته بود که در پایان این جلسه از خبرنگاران و مدیران رسانه شهرستان تقدیر شد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/cKj6J

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *