• کد خبر: 86945
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: یکشنبه 17 آذر 1398 - 22:25
  فرماندار اشکذر در بازدید از دفتر اشکذر خبر:
  فرماندار اشکذر با تقدیر از زحمات کادر پایگاه اشکذر خبر در انتشار صریح و بی طرفانه اخبار شهرستان، گفت: خبرنگاران می توانند بازوی توانمند دستگاه های دولتی شهرستان برای اطلاع رسانی فعالیت های آنها باشند و حرف مردم را به آنها برسانند.

  به گزارش اشکذر خبر، فرماندار و معاون عمرانی وی از پایگاه اشکذر خبر دیدار و از نزدیک با خبرنگاران این رسانه گفتگو کرد.

  هادی هادی نسب با تقدیر از زحمات کادر پایگاه اشکذر خبر در انتشار صریح و بی طرفانه اخبار شهرستان، گفت: خبرنگاران می توانند بازوی توانمند دستگاه های دولتی شهرستان برای اطلاع رسانی فعالیت های آنها باشند و حرف مردم را به آنها برسانند.

  فرماندار اشکذر با اشاره به مسائل اقتصادی موجود کشور، افزود: اشکذر دومین شهرستان صنعتی کشور است که باید به این موضوع توجه داشته باشیم این در حالی است که با وجود تحریم ها و شرایط بد اقتصادی کشور، صنایع شهرستان اشکذر توانسته اند پویایی خود را حفظ کنند و در جهت تحقق شهار سال حرکت کنند.

  وی با یادآوری نزدیکی انتخابات یازدهیمن دوره مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:  با نزدیک شدن به انتخابات مجلس شورای اسلامی که در دوم اسفند سال جاری برگزار می شود، پایگاه های خبری وظیفه دارند اخبار انتخابات را بدون جهت گیری سیاسی به نظر مردم برسانند تا مردم انتخانی آگاهانه داشته باشند.

  فرماندار اشکذر با درخواست تقویت رسانه ها و پرورش خبرنگار در شهرستان اشکذر، اظهار داشت: پایگاه اشکذر خبر باید همت و تلاش خود را در جهت آموزش خبرنگاران قرار دهد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/hIRB9

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *