• کد خبر: 77634
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: یکشنبه 11 آذر 1397 - 13:04
  گزارشی از مسکن بهزیستی که پا جای مسکن مهر گذاشت/
  در پی تماس ساکنان مسکن مهر بهزیستی اشکذر با پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر، مبنی بر مشکلات بوجود آمده در این پروژه، خبرنگار ما به سراغ ساکنان این مجتمع رفت و از مشکلاتشان پرسید.

  به گزارش اشکذر خبر، مسکن مهر بهزیستی اشکذر در۴۰ واحد به همت اداره بهزیستی، ویژه معلولین شهرستان در رضوانشهر ساخته و بیش از یک سال است که تکمیل و به خانواده ها تحویل داده شده است.

  در پی تماس ساکنان مسکن مهر بهزیستی اشکذر با پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر، مبنی بر مشکلات بوجود آمده در این پروژه، خبرنگار اشکذر خبر ما به سراغ ساکنان این خانه ها رفت و از مشکلاتشان پرسید.

  در نظر گرفته نشدن حریم شخصی و امنیت در طراحی نقشه خانه ها

  خانم قاسمی یکی از ساکنان مسکن مهر بهزیستی که خانه اش را کمتر از یک سال است تحویل گرفته از نارضایتی خود در مورد نقشه ساختمان گفت و افزود: نقشه خانه ها طوری طراحی شده است که هیچ گونه امنیت و حریم شخصی در نظر گرفته نشده به طوری همسایه ها کاملا بر حیاط خانه ما مسلط هستند.

  مشکلات تاسیسات برق و آب ساختمان ها

  وی ادامه داد : دیوار حیاط پشتی که با دیگر همسایه ها مشترک است آنقدر کوتاه درست شده که به راحتی می توان، خانه دیگر همسایگان را دید اما این تمام مشکل این واحدهای مسکونی نیست، نشتی لوله آب در زیر ساختمان و ترک برداشتن دیوار ها جز مشکلات این پروژه به حساب می آید.
  عسکری از دیگر ساکنان این مجتمع است که از ایزوگام و برق کشی خانه خویش ابراز ناراحتی کرد و گفت: چند ماهی است که قسمتی از خانه ما برق ندارد و زمانی که برق کار آوردیم گفت: از زیر بنا دچار مشکل است و باید از اول برق کشیده شود.
  وی به نامه نگاری هایی که به مسئولین ذی ربط داشته اند اشاره کرد و  افزود: ما انتظار نداشتیم خانه هایی که مخصوص معلولین شهرستان ساخته می شود به این نحو باشد.

  رئیس جدید اداره بهزیستی شهرستان اشکذر: گلنک این واحدها  10 سال پیش زده شد

  در ادامه گزارش به سراغ «سید محمد میرحاجی» رئیس جدید اداره بهزیستی شهرستان اشکذر که سه ماهی از انتصابش می گذرد، رفتیم وی درباره مشکلات مجتمع مسکن مهر بهزیستی اشکذر اظهار داشت: این مجتمع از حدود ۱۰ سال پیش کلنگ آن زده شد که پس از ۹سال، تقریبا یک سالی است که ۴۰واحد ساختمان به معلولان و خانواده انها تحویل داده شده است.
  وی تمام مشکلات مسکن بهزیستی راقابل حل دانست و افزود: هر کدام از ساکنان مسکن معلولان اشکذر که تا به حال به این اداره مراجعه و مشکلاتشان را بیان داشتند، به پیمانکار مجتمع منتقل کردیم  که مشکلات آنها نیز مرتفع شد.

  معولان مراجعه کنند، مشکلات قابل پیگیری است

  وی با بیان اینکه تاکنون ساکنان مسکن معلولان اشکذر به بهزیستی مراجعه ای نکردند، خاطر نشان کرد: ساکنان می توانند با مراجعه به این اداره مشکلات خود را با ما در میان بگذارند تا در جلسه ای که با پیمانکار این پروژه، مشکلات را پیگیری و حل و فصل کنیم.

  پرداخت ۲۰ میلیون تومان به شهرداری برای آسفالت، یکسال پیش/ شهرداری به تعهداتش عمل کند!

  میرحاجی با انتقاد از مسئولان شهرداری اشکذر در خصوص آسفالت نکردن خیابان و کوچه های مسکن معلولان اشکذر، گفت: در جلسه ای که با مسئولان شهرداری و فرمانداری اشکذر یک سال پیش برگزار شد مصوب گردیده تا بهزیستی اشکذر مبلغ۲۰ میلیون تومان به شهرداری برای آسفالت مسکن معلولان اشکذر پرداخت کند که ما ظرف مدت ۱۰ روز  پرداختیم ولی یک سال این پرداختی می گذرد و شهرداری کاری از پیش نبرده است.
  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/UCwHJ

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *