خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Lost connection to MySQL server during query]
SELECT option_value FROM wp_options WHERE option_name = '_site_transient_timeout_theme_roots' LIMIT 1

حمایت و سکوت سران فتنه از حرکت ضد انقلاب سال 88 باعث شد تا در این جنایت شریک شوند | پایگاه خبری اشکذر نیوز


کد خبر: 58945
  منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
   تاریخ انتشار: جمعه ۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۶
امام جمعه اشکذر:
حجت الاسلام طالبیان گفت: باز نمودن راه برای افراد ضد انقلاب و منافق و کسانی که با نظام اسلامی زاویه داشتند در جهت براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران و حمایت و سکوت سران فتنه از حرکت ضد انقلاب در سال 88 باعث شد تا آنها در این جنایت شریک شوند.

به گزارش اشکذر خبر؛ خطیب نماز جمعه اشکذر با تبریک میلاد حضرت مسیح(ع) گفت: در طول تاریخ جنایات های زیادی صورت گرفته که بیشتر آنها توسط قدرتمندانی بوده که خود را پیروان حضرت مسیح می دانند و نه تنها با ظالمان مبارزه نکرده بلکه حمایت گر آنها هستند.

حجت الاسلام طالبیان با بیان اینکه وظیفه کلیسا مبارزه با مستکبران ظالم است اما در حال حاضر شاهد هستیم که عده ای از مسیحیان وامدار حکومت‌ها شده و در حال تقویت حکومت ظالمان هستند افزود: این حمایت سبب شده که امروز شاهد باشیم که ریشه ظلم جهانی در یهود و نصاری گسترده شده باشد و آنها از مکتب اصلی خود دور‌ شده و مشرک و آلوده به ستم باشند.

امام جمعه اشکذر به حماسه نهم دی که به عنوان روز میثاق و بصیرت با رهبری نامگذاری شده اشاره و خاطر نشان کرد: فتنه و آشوب سال ۸۸ اساس نظام را نشانه گرفته بود ولی مردم همیشه در صحنه ایران با حضور گسترده خود در نقاط مختلف ایران آشوبگری عده ای را محکوم و توطئه دشمنان را خنثی نمودند.

وی با بیان اینکه فتنه در قرآن به سه معنا به کار رفته است ادامه داد: امتحان و آزمایش،در هم آمیختن حق و باطل و هرج و مرج و آشوب سه معنای فتنه می باشد که در تفسیر برخی از آیات قرآن به آن اشاره شده است.

خطیب نماز جمعه اشکذر تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب جریان سال ۸۸ و اتفاقات بعد از انتخابات را فتنه نامگذاری نمودند چرا که هر سه معنای فتنه را در برداشت و کسان زیادی به دلیل عدم بصیرت و حقیقت شناسی فریب خورده و حوادثی رخ داده که در تشخیص حق و باطل دچار اشتباه شدند و آشوب گری عظیمی در شهرهای بزرگ ایران اتفاق افتاد.

حجت الاسلام طالبیان به برخی از اقدامات انجام شده توسط سران فتنه سال ۸۸ اشاره و گفت:باز نمودن راه برای افراد ضد انقلاب و منافق و کسانی که با نظام اسلامی زاویه داشتند در جهت براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران ،عدم پیگیری قانونی تقلب در انتخابات ،کشاندن مردم به خیابان ها در جهت آشوب،حمله یه هیئت های عزاداری و مساجد در روز عاشورا حسینی،طرح ادعای واهی در جهت امیدوار نمودن دشمن به حمله ایران و مهمتر از همه حمایت و سکوت سران فتنه از حرکت ضد انقلاب در سال ۸۸ باعث شد تا آنها هم در این جنایت شریک شوند.

وی سماجت عده ای در اصرار بر مخالفت با نظام را خیانتی بزرگ به نظام اسلامی دانست و تاکید کرد: رهبر انقلاب جریان فتنه سال ۸۸ را کمتر از جنگ با صدام ندانستند چرا که در دوران جنگ تحمیلی تعداد زیادی از فرزندان ایران اسلامی به شهادت رسیدند اما حیثیت و قدرت نظام اسلامی حفظ شد ولی فتنه سال ۸۸ به حیثیت نظام اسلامی ضربه وارد نمود.

امام جمعه اشکذرگفت:خوشبختانه در سایه لطف خدا و هدایت رهبری و مراجع عظام که بر گرفته از کتاب و سنت بود ملت بصیر و همیشه در صحنه ایران توطئه دشمنان را خاموش و انقلاب را از خطری بزرگ نجات دادند.

لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/VVbAQ

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *