• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 66712
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹
  امام جمعه اشکذر:
  امام جمعه اشکذر در بخش دیگری از خطبه‌ها ی خود با اشاره به جنایات ارتش کشور میانمار گفت: در جنایات کشور میانمار نیز مثل همه جنایات دیگر بر علیه مسلمانان میتوان نقش دولت آمریکا را به وضوح دید.

  به گزارش اشکذر خبر، حجت الاسلام والمسلمین محمد رضا طالبیان امام جمعه اشکذر  در خطبه‌های این هفته نماز جمعه به چهار نشانه از اهل تقوی در نظر حضرت علی (ع) اشاره کرد و گفت:عمل به قران و خدا ترس بودن دو نشانه اهل تقوی در منظر امیرالمومنین (ع) است.

  وی دیگر نشانه اهل تقوی را قناعت به دارایی های خویش دانست و افزود: آمادگی برای مرگ چهارمین نشانه اهل تقوی در نگاه حضرت علی(ع) است.

  طالبیان به ماه ذی الحجه اشاره کرد و ادامه داد: ابتدای این ماه مزین به ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) است، میلاد امام هادی(ع)، عید سعید قربان و عید با عظمت غدیر خم و همچنین نزول آیات ولایت و امامت امیرالمؤمنین(ع) نیز در این ماه است.

  امام جمعه اشکذر ادامه داد: ولایت بالاترین نعمت الهی و غدیر مهم‌ترین رخداد جهان اسلام و شیعیان بوده و معرفی و تبیین آن نیازمند دنیایی از گفتمان است.

  طالبیان افزود: در روز عید غدیر تمام توطئه‌های دشمنان خنثی شد، مخالفان پیامبر(ص) در تلاش برای گرفتن رهبری اسلام بعد از ایشان بودند، چراکه پیامبر پسر و جانشینی بعد از خود نداشت؛ اما با معرفی حضرت علی (ع) همه این توطئه‌ها از بین رفت.

  وی در بخش دیگری از خطبه‌ها ی خود با اشاره به جنایات ارتش کشور میانمار گفت: در جنایات کشور میانمار نیز مثل همه جنایات دیگر بر علیه مسلمانان میتوان نقش دولت آمریکا را به وضوح دید که با حمایت های خود از رئیس جمهور این کشور سعی در ادامه این جنایات دارند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/mEcfZ

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *