• کد خبر: 65256
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۹
  مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد با اشاره به نامگذاری سال جدید به اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گفت: در راستای حل معضل اشتغال باید تلاش کرد تا افراد جویای کار به سمت ایجاد اشتغال مولد و پایدار هدایت شوند.

  به گزارش اشکذر خبر ، احمد ابراهیمی روز یکشنبه در نشست شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران در شهرستان اشکذر با اشاره به محدودیت دستگاه های دولتی در جذب متقاضیان کار اظهار کرد: ایثارگران باید همت نمایند تا با بهره گیری از منابع خود اشتغالی مشکل اشتغال خود و حتی دیگران را برطرف نمایند.
  وی خاطر نشان کرد: با هدف تسهیل در روند خدمت رسانی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و نیز حذف مرزهای جغرافیایی در ارائه خدمات طرح برون سپاری خدمات در دستور کار این دستگاه قرار گرفته است که ایثارگران و خانواده شهدا می توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت برخی از خدمات را دریافت نمایند.
  مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد ارائه خدمات فرهنگی به خانواده ها را اولویت کاری این نهاد عنوان کرد و یاد آور شد: توجه به امور فرهنگی ایثارگران و فرزندان آنان از اهمیت بالایی برخوردار است که پرداختن به مسائل قرآنی از اهمیت بیشتری برخوردار است.
  وی ضمن قدر دانی از مسوولان استان و شهرستانهای تابعه در خصوص برگزاری یادواره شهدا و ساماندهی گلزار شهدا در سطح استان همت و مساعدت بیشتر مسوولان امر را خواستار شد.
  فرماندار اشکذرنیز بنیاد شهید را یکی از نهاد های مقدس در جامعه عنوان کرد و اظهار داشت: خانواده شهدا و ایثارگران مقدس ترین افراد جامعه هستند که خدمت به آنها موهبتی الهی است.
  وی افزود: ایثار و از خود گذشتگی شهدا و ایثارگران هیچ گاه از یاد ما نخواهد رفت و بر مافرض است که هر طور که بتوانیم در خدمت خانواده های معظم شهدا و ایثارگران باشیم.
  محمد علی شاه حسینی تاکید کرد: برگزاری یادواره شهدا فرصت مناسبی است که جوانان کشورمان با اسطوره های بزرگ جامعه که شهدا هستند آشنا شوند و با الگو گیری از این عزیزان در مسیر مقدس شان گام بردارند.
  وی آمادگی کامل دستگاه های اجرایی شهرستان برای خدمت به خانواده های ایثارگران را اعلام نمود و خاطر نشان کرد: تمام مسوولان شهرستان وظیفه خود می دانند با مشارکت در برگزاری یادواره شهدا و نیز دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران ضمن جلب رضات خانواده های شهدا و ایثارگران به کسب رضایت حق تعالی نائل آیند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/SQ5wx

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *